Wpis z mikrobloga

#!$%@?, ludzie to jednak #!$%@? i #!$%@?.
Teściowie mają kawałek ziemi, już teraz w granicach miasta. Od lat stała tam wiata, pozostałość po działalności z przed lat. Była dość zabezpieczona przed wejściami nieproszonych gości. Jednak dla #!$%@? złodzieja nie ma przeszkody, której nie da się pokonać. Weszli tam, #!$%@? kosę spalinową, 2 drabiny ale także drewno na opał oraz wyrwali z ziemi przewody, którymi był doprowadzony prąd. W kolejnych tygodniach #!$%@? siatkę metalową oraz wielkie masywne drzwi.
Dziś pojechałem tam z synem, bo oprócz rozkradzionej wiaty jest tam także drzewo czereśniowe. Jednak widok tego co tam zastałem spowodował, że ręce mi opadły.

Jaki typem #!$%@? podludzia trzeba być, żeby komuś na prywatną działkę #!$%@?ć takie coś.

Może macie jakiś pomysł jakby złapać tych #!$%@? na gorącym uczynku? Myślałem o jakiejś kamerce, ale musiałbym razem z nią ustawić tam ze 1 TB dysków twardych.
#podludzie #patologiazewsi #kalisz
haxxx - #!$%@?, ludzie to jednak #!$%@? i #!$%@?.
Teściowie mają kawałek ziemi, już ...

źródło: comment_JbIuD47C6xZOO58qtr7N1siNsFMOUsZ4.jpg

Pobierz
  • 28
@ateibok: Właśnie też pomyślałem o jakiejś pułapce. Albo takiej desce zakopanej z wystającymi gwoździami. Albo wykopać #!$%@? dół na drodze i przykryć go gałęziami. Zakładam, że raczej w dzień tam nie przyjeżdżają więc może by wpadli i urwali coś w aucie.

@galano: Gorzej z dostępem do neta tam.
@haxxx: Dobry pomysł. Myślę, że nawet kamerkę mogliby Ci #!$%@?ć z takiego miejsca. Widzę, że w pobliżu newralgicznego punktu wysypu śmieci nie ma drzew, więc miałbyś problem z montażem. Deska z gwoździami ukryta pod ziemią - świetny pomysł, nie będą się zapadać.
@ateibok: tam jest długi wjazd, bardzo zarośnięty i przejeżdża się obok jednego jeszcze takiego murowanego budynku, zakładam, że spenetrowali oni go już dokładnie i nie mieli by po co tam wracać. Także miejsce do montażu może i by było. Gorzej z tym netem. Routera LTE przecież nie poświęce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@abcde: Ale to jest prywatny teren. Serio nie mogę sobie na nim wykopać dołka?
@haxxx: Przypomniało mi się opowiadanie S. Kinga Cadillac Dolana, dobry motyw z dołem-pułapką tam był. Niegłupi pomysł z takim zakrytym dołem, nie musi mieć przecież 2 metrów głębokości żeby im coś uszkodzić. Jeszcze grubo potłuczone szkło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ateibok: Patrząc na to co przywieźli to musieli to busem zrobić. Ja tam nikomu krzywdy nie chcę zrobić, ale jakby taki bus wpadł w taki dołek i się zawiesił przodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale to fakt pewnie z 2 m na głębokość przydałoby się wykopać. I przynajmniej z 1,5 na długość
@ateibok: Pewnie taka deska nadziana gwoździkami byłaby łatwiejszym rozwiązaniem. Coś będzie trzeba wymyślić, bo wiem że jak ktoś zaczął już raz zwozić śmieci w takie miejsce to będzie to dalej praktykował.