Wpis z mikrobloga

@Jefrey: mój w201 2.0d ma 200k :) a ile naprawdę to pewnie nigdy się nie dowiem, choć jest w dobrej kondycji - nie kopci, a dziś na trasie z średnią prędkością 90km/h spalił dokładnie 4,33l ON na 100km (zatankowany przed trasą pełny bak i po trasie tankowane pod korek, na tej samej stacji, na tym samym dystrybutorze i przejechane równe 100km, tak się złożyło akurat) więc wydaje mi się, że
  • Odpowiedz
@tullsta: @cheslavv: @Ra_V: niedowiarki, wszędzie niedowiarki :) Kupiłem tylko dlatego, że znam (ja i mój mechanik również) poprzedniego właściciela, który 11 lat temu sprowadził go sobie ze Szwajcarii - a Helmuta w krótkich spodenkach nie podejrzewam o kręcenie licznikiem (zresztą mam trochę wiarygodnej dokumentacji). Więc mówcie co chcecie, ale przebieg uznaje za prawdziwy.
  • Odpowiedz
@Jefrey: Już drugi dzień z rzędu rano jak jest zimna to zrzuca z 4 na 3 z wyraźnym uderzeniem w tylny most. Jak się odrobinę rozgrzeje to działa super, ale to uderzenie na zimno trochę mnie martwi. Zwłaszcza że dopiero co włożyłem trochę kasy w całe tylne zawieszenie i teraz nie mam już kasy na dalsze pakowanie w samochód.
  • Odpowiedz
@Jefrey: Też to podejrzewałem ale jakby były padnięte to by waliło niezależnie od temperatury. A to walnięcie jest praktycznie tylko przy 1 km jazdy. Później już nie występuje.
  • Odpowiedz