Wpis z mikrobloga

@TrebuniTutek: To jest #!$%@? po prostu straszne, że codziennie na drogach mijamy takich debili jak ta tępa dzida. To naprawdę jest cholernie przerażające, że nasze życie czasami zależy od takiego gówna jak ta laska na zdjęciu. Chciałabym ładniej ubrać to w słowa ale nie umiem. Powinna za takie postępowanie zgnić pod jakimś mostem. A potem kogoś potrąci, nie daj Boże śmiertelnie i NO BRAJAN KAZAŁ MI PIĆ JAK MOGŁAM ODMUWIĆ KOHAM
@TrebuniTutek: Przed każdą dłuższą trasą sprawdzasz czystość świateł, szyb, ciśnienie w oponach, starasz się być wyspany, nie pijesz alko dzień wcześniej, a w przeciwnym kierunku leci taki sebix czy karyna z kolegami, 20-letnim złomem ze świecącymi się kontrolkami hamulców czy innego absu, oczywiście po imprezie w wiejskiej remizie, nierzadko jeszcze z browarem w łapie i lufką w dłoni, towarzystwo słuchające gangu albanii, dopingujące kierowcę siarczystym "dawaj #!$%@? seba ja #!$%@?ę jedziesz
I jak już walicie na czołówkę, to najczęściej taki seba wychodzi z tego wypadku z potłuczeniami, a Twoje dziecko w foteliku na tylnym fotelu zostaje sierotą.


@lubie-muszynianke: Dobór naturalny, sorry. Najwyraźniej Seba jest lepiej przystosowany do życia w dzisiejszym świecie.