Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś kto cierpi na niedociśnienie?
Tylko dwa kraje w Europie traktują hipotonię (bo tak to się zwie), jako chorobę.
Kwalifikują się do tego wartości mniejsze lub równe 90/60 (kobiety) i 100/70 (mężczyźni).

Większość ludzi z tym żyje. Niektórzy jednak mają straszne niedogodności z tym związane.
Obawiam się że też jestem niedociśnienowcem ( ͡º ͜ʖ͡º) Trudności z obudzeniem, długi sen, zmęczenie... Wszystko mija po wypiciu mega kawy (która musi być coraz bardziej mega). Kupuję ciśnieniomierz i zbadam sprawę dokładniej, bo przyczyna może być dosyć błaha a takie zombie-życie to gówno ()

#zdrowie #sen #kawa #pytanie #nootropy #noopept #suplementy bo chłopaki farmakologiczne znają się na takich rzeczach ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 6
@Sandman: Tak sie sklada, ze rowniez mam niskie ciśnienie, ale to bardziej od sportu spoczynkowe mam male. Najczęściej wieczorami, po treningu, a w ciagu dnia normalne. Kawa oczywiście musi byc siekiera ;) Ale tylko jedna dziennie pije.

Cisnieniomierz tylko analogowy, pompowany. Te elektroniczne oszukujo, sami lekarze tak twierdza.