Wpis z mikrobloga

@murgal: Na obecne diesla trzeba bardzo uważać. JTDm na pewno ma sprzęgło z dwumasą... jeśli nie masz znajomego mechanika to koszt takiej dwumasy pomnóż przez dwa przy ewentualnej wymianie. Do tego dochodzą filtr FAP/DPF czy jak one tam będą zwane... chodzi o filtr cząstek stałych. Nie wiem czy ten silnik go posiada, ale jeśli tak to kolejne 2-3tyś zł... a to że tak powiem standardowa część do wymiany. No i jeszcze
@specyfik: Co wy z tym dwumasem... Lepiej nie kupować samochodów, bo się coś popsuje. Miałem 159, 2.4, po programie, dostawała ostro po dupie, ani dwumasu, anie turbo nie wymieniałem... Zrobiłem sporo KM. Wycięcie filtra DPF to jakieś 400zł.
@Bartezzz92: jeśli myślisz ze za 20k kupisz zadbany bezwypadkowy model 159 to jesteś w dużym błędzie. Zobacz gdzie stoją te sztuki za 20k i je obejrzyj na żywo a nie na zdjęciach. Zresztą zobacz ile kosztuje dobra sztuka na mobile.de Ostatnio wysyp tanich 159 na aukcjach, to się zemści na tobie za jakiś czas
@Bartezzz92: piona, szukam podobnej. Fajne autko, ale mam wrażenie, że 120 KM to trochę mało biorąc pod uwagę masę samochodu. Co do cen to polecam szukanie modeli których cena przekracza 20k. Sprawdzałem już kilka za kilkanaście tysięcy i żaden nie był w dobrym stanie.