Wpis z mikrobloga

Operacja #kukiz to majstersztyk

Oglądamy od wczoraj przy popkornie potężny wylew ekspertów politycznych popierających nieistniejącą partię KORWiN o mocy kilku karmi dotyczących przedstawienia przez przedstawicieli ruchu miłośników ciasteczek nierealnych dla KORWiNy warunków współpracy w najbliższych wyborach do parlamentu.

Beka z ludzi wierzących, że kukiz miałby altruistycznie reanimować trupa politycznego JKM i wchodzić we współpracę z nimi na równych zasadach.

Beka z ludzi gadających o "strukturach" nieistniejącej partii KARMI które miałyby być kluczowe dla operacji kukiz, tak jakby nołnejmy z KORWINy wykręcające 400k wiernych miały być bardziej skuteczne niż nołnejmy Kukisa wykręcające 20%

Beka z ludzi gadających o programie (o czym xD?)

Beka z ludzi gadających "kukis wpuści jakichś nołnejmów randomów, nie to co KARMI i ich znamienici politycy eksperci JKM, Wipler i.... Bekowicz?"

Beka z ludzi gadających o szansach koalicji KNP-KORWIN(XD)-RN + orbitujący braun z kondominium

Ogólnie to beka z #przegryw ów politycznych. Ani nie wejdziecie do parlamentu, ani nie rozwalicie poparcia tego lewaka socjalisty Kukisa. Jak chcieliście zrobić jedno lub drugie to papcio korwin miał szansę zrezygnować z prezydenckich i poprzeć kukisa i albo by łaskawie wciągnął kogoś na listę, albo sama obecność Korwina i Wiplera przy Kukizie spowodowałaby spadek poparcia.

#korwin #neuropa #4konserwy #polityka
Pobierz
źródło: comment_vPKdVm2Wojh38oNZgXDqrodCDUgYmpuC.jpg
  • 52
Przynajmniej mam świadomość że należę do tej 3% elity, świadomej części społeczeństwa


@Sheppard25: :D Nie ma większej lemingozy niż ta korwinkowa, studenciaku.

A tak serio to co kucyki macie na myśli te słynne "struktury Korwina"? Przecież to banda gimbopolityków jak ten cytowany tylko aktywni. Jak widzę bekowicza albo karynkę zajączkowską to ja już wiem jak te struktury wyglądają...