Wpis z mikrobloga

Stoje przed wyborem mobilnego internetu (do codziennego uzytku domowego). Ktora oferta obecnie jest najkorzystniejsza? Normalne uzytkowanie, czasem jakis stream filmu, gra ze steam, od swieta pare gb zuploadowanych zdjec itp. Zalezy mi na ofercie jak najblizszej "bez limitu". Co polecacie?

#orange #plus #cyfrowypolsat #play #lte #internet
  • 10
  • Odpowiedz
@BaRi: pomimo, że #oszukujo i tak najlepiej wypada play. Limit to chyba 180 i nie wyłączają od razu, tylko w przypadku gdy obciążenie łącza może wpływać na pogorszenie jakości usługi u injych użytkowników. Oczywiście regulamin nie definiuje ściśle co to znaczy. Wtedy obniżają do 2mbps. Mi zdażyło się raz, przekroczyłem limit o kilkadziesiąt gb.

A piszę, że oszukują bo zarówno w salonie jak i na infolinii wciskali kit, że nie ma
  • Odpowiedz
@OrangeEkspert: tak jest, posiadam sporo uslug w orange i zastanawialem sie nad abo za 59,90. Aczkolwiek 1mb/s po przekroczeniu 50gb(tyle pewnie wykorzystam w tydzien) to dosyc mala wartosc

@cebulak_pl: widzialem ten play( limit 100gb), tylko nadajnik w mojej okolicy jest jeden chyba na pare gmin :p. (wedlug mapy 25km dalej), boje sie ze lejek bedzie z automatu po przekroczeniu

@piastun: wlasnie dopiero planuje sie zaopatrzyc, poza tym bardziej mnie
  • Odpowiedz
@piastun: można podpisać umowę i odstąpić do tygodnia bez konsekwencji. Robiłem tak, ale i tak się wyfrajerzyłem, bo teraz bez umowy jest taka sama oferta jsk z umową ma 18miesięcy. Bez urządzenia oczywiście.
  • Odpowiedz
@LeoValdez: raczej abo, na karte chyba wyjdzie drozej:P
@OrangeEkspert: na jakiej zasadzie działa ta "prędkość nielimitowanego LTE" w najwyzszej ofercie? I czy happy hours tez sa w jakikolwiek sposob limitowane?
  • Odpowiedz
@BaRi: Nielimitowane LTE działa po wykorzystaniu środków z dostępnego pakietu. Informacja "Bez ograniczeń" oznacza, że korzystasz z LTE w maksymalnej dostępnej w Twojej okolicy prędkości.
Szczęśliwe godziny nie są limitowane, pamiętaj jednak, że możesz z nich korzystać jedynie posiadając jeszcze środki z pakietu.
  • Odpowiedz