Wpis z mikrobloga

@kiernek @Jojne @Ineptus @bocznica @Mateista @Manniieekk @nielubiecie @Tymi @Pendzel @eloar @Scorpio412 @hypation @SzlachcicPolny @blubi_su @localh0st @Klekot500 @needmoney @miczuu @user84328 @dzem_dobry @czerkies @przegryw69 @rbrck @vinceleo @kozaqwawa @mambol @Kick_Ass @Stitch

No dobra Mirki i Mireczki, proszę o skupienie :)
Zaniedbałam trochę ustawki #motowarszawa ze względu na brak czasu, ale teraz się postaram nas trochę zebrać do kupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cel: III odblaskowa parada motocyklowa Świeć Przykładem Nocą. Byłam na imprezie w zeszłym roku i było super, naprawdę ogrom motocykli. Jedyne na co wiele osób narzekało to tempo przejazdu - akurat mi nie przeszkadzało, bo jechałam 125ccm więc przez większość trasy miałam zapiętą dwójkę i pełen relaks ;) Niemniej organizatorzy wzięli pod uwagę fakt gotujących się silników i w tym roku ma być sprawniej i bez przestojów.

Kiedy: piątek 19 czerwca, zbiórka zaczyna się o 21.30 przy stacji Warszawa Stadion, o 22.00 formowanie kolumny. Na fb póki co dołączyło ponad 700 osób [a w zeszłym roku na paradzie było kilkaset osób więcej niż zadeklarowało wcześniej na facebooku więc może być grubo :) ale pewnie najwięcej zależy od pogody] dlatego nie ma szans, abyśmy się znaleźli w tłumie. Proponuję spotkanie się o 20.50 na przystanku KIJOWSKA na przeciwko Dworca Wschodniego >>klik<<. Wcześniejsze miejsca spotkań #motowarszawa to kiepski pomysł bo zawsze komuś będzie daleko a tu już będziemy blisko stadionu.

Proszę o odzew kto się wybiera a kto nie!!!

Na paradzie trzeba mieć odblaski, nie musi to być kamizelka, mogą być opaski itd. Tak jak już mówiłam, mam dwie wolne kamizelki które już zaklepałam @bocznica i @kozaqwawa więc mogą być spokojni.

Planowany koniec parady około 23.30 przy BMW na al. Prymasa Tysiąclecia 64

Co potem: w zależności od tego, czy są jacyś chętni później można się wybrać na zlot motocyklowy Gryfowisko, mogłaby być niezła imprezka #motowarszawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zanim zacznę to ogarniać to chcę się dowiedzieć czy byliby zainteresowani na zabawę do następnego dnia

@Kick_Ass jeżeli będziesz leciał z Marek-Strugi to możemy się umówić, ja będę jechać z Kobyłki przez Nadmę

Dodaję tag #motocykle - może ktoś jeszcze dołączy do #motowarszawa :)
trysekcja - @kiernek @Jojne @Ineptus @bocznica @Mateista @Manniieekk @nielubiecie @Ty...

źródło: comment_dGRjghyyqCvrgxNx3vQBjKzQc7VKyKoV.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@trysekcja: Prawdopodobnie ja także jeśli tylko pogoda dopisze, tylko muszę jakieś odblaski gdzieś dorwać :) Co do naszego spotkania po trasie, to dam znać konkretniej w piątek.
  • Odpowiedz
@needmoney: fakt, pogoda póki co nieciekawa ale zobaczymy w piątek :)
@Scorpio412: już nie świrujcie, na pewno jakiś skombinujecie do piątku, możecie od kogoś pożyczyć ;) w nowszych samochodach często są na wyposażeniu kamizelki
  • Odpowiedz