Wpis z mikrobloga

Mirkasy dzisiaj miałem egzamin zawodowy na technika informatyki xD

Siedzę sobie jakieś 2 godziny na egzaminie zadowolony że jeszcze z pół h i koniec, aż tu nagle jeb wszystkie komputery się wyłączyły, brak prądu w połowie miasta. Szczęście w nieszczęściu że chociaż praca na komputerze została zapisana, no i tak siedzimy sobie z pół godz już nam w między czasie mówią że jeżeli tak do 45 min nie oddadzą prądu to egzamin zostanie przerwany. Ale jakoś tam dali prąd no to szybko trzeba robić żeby zdążyć przed następnym zabraniem prądu. Robię te zrzuty ekranu i po 15 min znowu zabrali prąd, oczywiście nie zdążyłem zapisać. Po chwili oddali nam prąd i jakoś udało wszystko zrobić. A co najlepsze koleś drukuje zrzuty ekranu i drukarka się psuje, ciśnienie już mi skacze ale po 10 min uruchamia drukarkę. I co się dzieje?? płyta główna siada w komputerze egzaminatora. Zanim przełożył dysk do drugiego komputera to minęło z 15 min. i tak zamiast spędzić 3 godziny na pisaniu to zajęło mi to ponad 4 godziny(,)
#techbaza #zlosliwoscrzeczymartwych #egzaminzawodowy #trzeciswiat
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@temek_88:
Też miałem przerwę w dostawie prądu : ) Dodatkowo zmieniłem sobie hasło na administratora i zapomniałem, a miałem usunąć dużo plików więc porobiłem foty i w paincie wymazywałem pliki.

  • Odpowiedz