Wpis z mikrobloga

Już wiemy kim jest chłopak Kingi. Ona – studentka prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, on – student medycyny z tej samej uczelni. Choć w tajemnicy ten związek utrzymywany był bardzo długo, dziennikarzy Faktu ustalili, kim jest chłopak Kingi Dudy. Mało tego. Podpatrzyli, jak bardzo ci młodzi się kochają. Plusujecie Kingę dalej?
#bojowkakingidudy #kingaduda
Mdzej - Już wiemy kim jest chłopak Kingi. Ona – studentka prawa na Uniwersytecie Jagi...

źródło: comment_pFfigx5ZyO7jFWTrp28zU0UQo8u2QRKh.jpg

Pobierz
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarianoaItaliano:

No patrz Mati, beka, gościu nie chce chodzić w workowatych ciuchach xD Jaka beka z pedała co nie xD


@Keffiro: Mam mieszane uczucia. O ile koszule regular są głównie dla osób o posturze jak na obrazku poniżej - tzn. wyglądają beznadziejnie na osobach szczupłych - o tyle podwijanie rurek aby odsłonić kostki jest co najmniej dziwnie.

Także stawianie sytuacji - za krókie i zbyt obcisłe spodnie kontra
szpongiel - > @MarianoaItaliano: 
No patrz Mati, beka, gościu nie chce chodzić w work...

źródło: comment_Ipu6NRjQvL8UyRPldn1We5aoytr7Jk16.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@szpongiel:

Także stawianie sytuacji - za krókie i zbyt obcisłe spodnie kontra wory z dresu, czy inne bojówki - jako jedynych możliwych alternatyw jest zwyczajnie absurdalne.


Ale ja nie mówię o chłopaku Dudówny, tylko o tym
  • Odpowiedz
@Underdog: Przytoczę tutaj moje ulubione powiedzenie "Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, to też byś nosił?" :)


@wojulek: > tak, jeżeli od wieków robiliby to z pewnością nosiłbym. w naszej cywilizacji przyjęło się noszenie czapek w zimie i też
  • Odpowiedz
@Keffiro: Nie byłem pewien. Co do koszul to się w pełni zgadzam, a wręcz popieram. Na osoby wysokie, bez brzuszka pasuje tylko slim fit. Tacy w regularze wyglądają jak człowiek-balon.

Sam mam problem koszulami. Regular są balonem w pasie, a slimy są przyciasne w ramieniu i klacie. Że już nie wspomnę, że z długością jest zawsze problem, bo akurat jestem wzrostu, którego producenci koszul nie przewidzieli (185cm).
szpongiel - @Keffiro: Nie byłem pewien. Co do koszul to się w pełni zgadzam, a wręcz ...

źródło: comment_v6W3ZIphUOV3xTDhJE9ynlM9U6danaox.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dakkar: Ja też nie ale to tylko potwierdza jaka tu stuleja panuje. Ci masturbatorzy zachowują się jak mój znajomy co z więzienia po trzech latach wyszedł. Ogólnie szkoda. Kiedyś się smigało cały czas po dworze i każdy miał dziewczynę no ale jak się nie wychodzi z domu no to pozostaje tylko trzepanie do jotpegów.
  • Odpowiedz
@frogfoot: najlepsze jest to, że gość dziś się pytał, czy faktycznie jego bicek jest tak mały i dorzucił fotkę - zgadnijcie, czy miał większego od hejtowanego przez siebie "chłopaka Dudy".( )
  • Odpowiedz