Wpis z mikrobloga

Już wiemy kim jest chłopak Kingi. Ona – studentka prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, on – student medycyny z tej samej uczelni. Choć w tajemnicy ten związek utrzymywany był bardzo długo, dziennikarzy Faktu ustalili, kim jest chłopak Kingi Dudy. Mało tego. Podpatrzyli, jak bardzo ci młodzi się kochają. Plusujecie Kingę dalej?
#bojowkakingidudy #kingaduda
Mdzej - Już wiemy kim jest chłopak Kingi. Ona – studentka prawa na Uniwersytecie Jagi...

źródło: comment_pFfigx5ZyO7jFWTrp28zU0UQo8u2QRKh.jpg

Pobierz
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

On MEDYCYNA NA UJOCIE, ona PRAWO NA UJOCIE

ELYTA, ELITARNIE. To jak tu wykopki mają nie mieć bólu odbytu, skoro każde z nich studiuje "elytarne" kierunki, na "elytarnych" uczelniach a do tego mają pewnie wysoko postawionych rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mdzej:
1. Bądź 20 letnią loszką
2. Twój ojciec nagle chce zostać prezydentem
3. Prosi o pomoc w kampanii
4. "Mój tato taki fajny"
5. Tabuny fapowiczów sprzed komputera plusują
  • Odpowiedz
@Underdog: Ty masz pewnie kilka razy większą, tylko od tłuszczu :)
Wkurza mnie to jak ludzie się czepiają wyglądu innych ludzi. 90% osób obrażających tego chłopaka wygląda co najmniej przeciętnie, ale jakoś wątpię, że on, widząc zdjęcia niektórych z Was w internecie, zacznie Was hejtować.
Poza tym, chłopak jest wysoki, więc co się dziwić, że chudy.
  • Odpowiedz
O gurwa, jaki dyszel. Mam nadzieje, że jak ogarnie tą medycynę, to sobie rozpisze jakiś cyklon mocno sterydowy, bo ta łapa to jak u Judajka jakiegoś za czasów mocno niemieckich :D
  • Odpowiedz