Wpis z mikrobloga

Już wiemy kim jest chłopak Kingi. Ona – studentka prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, on – student medycyny z tej samej uczelni. Choć w tajemnicy ten związek utrzymywany był bardzo długo, dziennikarzy Faktu ustalili, kim jest chłopak Kingi Dudy. Mało tego. Podpatrzyli, jak bardzo ci młodzi się kochają. Plusujecie Kingę dalej?
#bojowkakingidudy #kingaduda
Pobierz Mdzej - Już wiemy kim jest chłopak Kingi. Ona – studentka prawa na Uniwersytecie Jagi...
źródło: comment_pFfigx5ZyO7jFWTrp28zU0UQo8u2QRKh.jpg
  • 202
@Lsrd: no w sumie z tej perspektywy nieźle wygląda. Nie czepiam się dopasowanego fitu, ale czemu ta moda na #!$%@? podwinięte nogawki, skąd to się wzięło? Żeby eksponować jakieś #!$%@? buty za 200zł? Niech ktoś mi to wytłumaczy. W zimę też takich asów widziałem. Za oknem minius pięć (ale poleciałem Nosowską...) a typ podwinięte nogawki bo moda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Donk_von_Fisher: ciii, nie waz sie kwestionowac mody, wlasciwie nie waz sie kwestionowac czegokolwiek, bo zaraz zostaniesz nazwany #!$%@? z piwnicy bez zycia i ktos bedzie z ciebie "kisnal xDDD" zbierajac plusy. Tu nie wolno miec swojego zdania i negowac czegokolwiek
@Donk_von_Fisher: nie sugerowałem niczego innego w usuniętym komentarzu, który usunąłem, bo jednak najwięcej plusów ma teraz komentarz o spierdoxach z piwnicy.

napisałem

wykop oprócz karaczana to miejsce skupiające stulejki


co nie znaczy, że karaczan ma więcej użytkowników niż wykop czy coś.
@Mdzej: Pozycja zamknięta z jej strony. Kocha go w #!$%@?. Niech jeszcze z 200 artykułów o tym napiszą, to kupie prenumeratę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Moim zdaniem Kinia jest raczej wysoka panną, bo siega do El Presidente w bucikach, a on ma 1,82, takze ona pewnie ~1,70; zreszta same geny, rodzice wysocy... na oko typek bardzo wysoki, mysle ze spokojnie ponad 1,90.