Wpis z mikrobloga

@katinka: ale s--s to s--s, mozesz go wiazac z emocjonalnoscia a mozesz tylko z zaspokajaniem potrzeb. Tu nie ma filozofii. Niezaleznie od tego zwiazek moze byc udany bo mozecie byc emocjonalnie zwiazani czyms innym np. wycieczkami rowerowymi, obiadkami u mamy czy glupim wspolnym kredytem ;)
  • Odpowiedz
@iwarsawgirl: Byłem kiedyś w roli tego chłopaka i mam w jego imieniu prośbę :-)
Jak zapowiada się na fajny związek to mu go nie zniszcz

A poza tym wypiję na wieczór Twoje zdrówko *cheers*
  • Odpowiedz
Wiekszy poklask bym raczej dostala jakbym sie wykreowala na pewna siebie, nowoczesna i wyzwolona hedonistke.

Ale ja lubie fejkow, udawania, tego calego swiata psudoglebokich relacji kiedy na facebooku wysylamy sobie serduszka i buziaczki a nie znamy swoich ulubionych ksiazek. Bo jak je znac skoro wiemy o swoim istnieniu od miesiaca. Razi mnie to w kazdej relacji ktora z natury powinna byc bliska, a jej pojecie jest wypaczone. Dla mnie przyjazn i milosc
  • Odpowiedz
a mozesz tylko z zaspokajaniem potrzeb


@worldmaster: O ile rozumiem w tym kontekście jednorazowy s--s po pijaku na jakiejś imprezie, to według mnie coś takiego na dłuższą metę z jedną osobą, bez jakiegokolwiek zaangażowania emocjonalnego to oznaka kompletnego braku empatii, która jest charakterystyczna dla psychopatów. Normalny człowiek do tej drugiej osoby będzie żywić jakieś uczucia - niekoniecznie miłość, ale choćby życzliwość, chęć pomocy, troskę o jej dobro, chęć sprawiania jej
  • Odpowiedz
chęć sprawiania jej przyjemności.

@katinka: A czymże jest s--s właśnie, hę? I dlaczego mam się z nim wstrzymywać jeśli oboje mamy na niego ochotę? :)
Okej. Ty wolałabyś najpierw dostać kwiaty, poczekac na jasną deklarację itd. I gdybyś była kobietą wartą zachodu nie miałbym nic na przeciwko.
Jeśli natomiast spodobałaby mi się Twoja koleżanka która ma inne zasady to też nie miałbym nic na przeciwko. No ale za Chiny nie przyszłyby mi wobec do głowy takie określenia jak "puszczalska", "nie godna szacunku" itd (bo od razu pozwoliła mi wskoczyć do swoich majtek) no bo niby dlaczego miałbym źle o niej myśleć? :))
Więzi emocjonalne mają różną postać
  • Odpowiedz
@worldmaster: Nie przetłumaczysz. Wg mirków seksy dzielą się na dwie kategorie:
1) w związku = spoko, nawet jeśli ten związek będzie krótkotrwały, beznadziejny, udawany dla seksu, z braku laku, z braku lepszej opcji etc.
2) w dłuższej relacji niebędącej związkiem, po pijaku w klubie, za kasę, zdrada = hurr durr to jedno i to samo.

Super logika bulwo, a loszki nigdy nie dali, dobrze i wygodnie jest dorabiać ideologię do
  • Odpowiedz
Poczytałem trochę odpowiedzi xD Jaki festiwal s----------a xD
_______________________________________________________

@ninakraviz: serduszkował ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie wiem co te mirasy i femki myślą że stosunek seksualny jest jakimś wielkim przeżyciem duchowym (a sami mimo wszystko napieprzają się z par co biorą ślub bez mieszkania ze sobą) xD Jak pokazuje przykład opki jednak nie skoro gostek wybrał jakąś formę "związku" ponad ruchania bez zobowiązań ( ͡°
biczek - Poczytałem trochę odpowiedzi xD Jaki festiwal s----------a xD
_____________...
  • Odpowiedz