Wpis z mikrobloga

jak mozna sie bzykac bez milosci?


@keep_calm_and: Nie no, napisała przecież, że była chemia. Tylko w przypływie poczucia kobiecej niezależności powiedziała mu, że nie chce tego przekształcać w związek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@iwarsawgirl: Kurczę, świetnie to rozumiem. Facet jest wolny, niby fajny, niby na mnie leci - jakoś do niego nie ciągnie. Znajdzie sobie laskę - instant zakochanie.
Przeżyłam parę razy. Jedyna różnica chyba taka, że nigdy nie było seksów przed związkiem, a przynajmniej nigdy nie pamiętam. Hmm.
  • Odpowiedz
Widać, że niektórzy nie wyjdą ani z piwnicy, ani ze stulei, a szczególnie przodują #rozowepaski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepsze są komentarze w stylu @keep_calm_and: "nie czułaś się jak tania dziw.a?" @Mirabelkowa: "Puste frazesy. Sam bys nie szanowal kobiety ktora od razu Ci sie oddala i to by wyszlo predzej czy pozniej." @MiedzyInnymi: "że jesteś zwykłym worem na spermę." @DefektMuzgo: " masz za swoje
  • Odpowiedz
Co tu sie za baby wypowiadają to ja nawet nie. Puszcza się, seks tylko w związku, najlepiej po ślubie albo i wcale bo po co, przecież już mam profity związkowe, a istoty problemu to żadna rozpoznać nie potrafi.
@iwarsawgirl: Poćwicz rozpoznawanie swoich emocji, bo wyglada na to, że, delikatnie mówiąc, idzie Ci #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Blaskun: Coś w tym rodzaju, z tym że działa, nawet jeśli się tego świadomie nie racjonalizuje.
No a po drugie to taki instynkt typu "jak ona ma, to ja też chcę, nie będę gorsza".
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: Ja tam się z tobą zgadzam, to po prostu widać w podejściu mężczyzn do kobiet w zależności od tego jak łatwo im poszło, do tego coraz częściej mam wrażenie że ci którzy bronią takich zachowań, robią to tylko dlatego że mają w tym interes :P
  • Odpowiedz
nie czaję jaką trzeba być stuleją by mieć problem, że ktoś uskutecznia seks bez zobowiązań. najprostszy z układów, namiętność tylko w łóżku i tyle, nic poza tym.
  • Odpowiedz
nie czaję jaką trzeba być stuleją by mieć problem, że ktoś uskutecznia seks bez zobowiązań. najprostszy z układów, namiętność tylko w łóżku i tyle, nic poza tym.


@beaverr: Chyba nie czaisz za bardzo o czym jest ten wpis ( )
Przecież dziewczyna pisze o takiej sytuacji, i że to nie pykło jednak. Co w tym dziwnego, że ludzie potwierdzają, że to słabe podejście? xD
  • Odpowiedz