Wpis z mikrobloga

Komentarze typu "zlinczuje suke bo dała dupy bez chodzenia" to już w ogóle #rakinstant
Co za #!$%@? festiwal hipokryzji ( )
Prawda jest taka, drogie mirki że większość z was by się zasapała z podniety jakby koleżanka rozłożyła nogi... A co dopiero jakby to się działo kilkukrotnie xD

  • Odpowiedz
@Daniel0204: Nareszcie ktoś ogarnął, że to nie jest wpis o seksie ( ͡° ͜ʖ ͡°) I od razu dodam, jako ogólna odpowiedź na większość komentarzy, że posiadanie fuckfrienda nie oznacza, że dana osoba rozkłada nogi przed kim popadnie, wyluzujcie.
A to, że swoje pijackie przemyślenia mogłam zostawić dla siebie, a nie wylewać na mirko, to już inna historia.
  • Odpowiedz
1. Bądź mno

2. Miej kolegę, chemia mocno, seksy czasem

3. Nie chciej z nim być bo #!$%@? wi co

4. Kolega znajduje sobie dziewczynę

5. #!$%@? z zazdrości i #!$%@? sobie całkiem fajną imprezę

6. Oczywisty brak profitu
  • Odpowiedz
@zombiag: Rozumiem twój tok myślenia i przy okazji może sprostuję, bo sam post tworzy obraz, który nie do końca pokrywa się z rzeczywistością. Nie latam po klubach co weekend i nie uprawiam przygodnego seksu z nieznajomymi- nigdy tego nie robiłam i nie zamierzam, a kolega, o którym napisałam jest bardzo bliską mi osobą. Cieszę się, że jest z kimś i życzę szczęścia- wczoraj ewidentnie na chwilę wzięła górę pokrętna kobieca
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: Dobra, jestem na komputerze teraz, więc się rozpiszę o co mi chodziło. Otóż ostatnio dyskutowałem tu na wykopie z dziewczyną, którą cytuję:

właśnie piętnowanie kobiet, które uprawiają seks, kiedy mają na to ochotę, sprawia, że one udają niedostępne i trzeba się bardziej nagimnastykować, żeby jakąś zdobyć?

Sami do tego doprowadzacie, a potem płacz, że się jest 30-letnim prawiczkiem. Na własne życzenie.
Na moje zdziwienie, że to hipokryzja, bo wynika, że kobiety tylko dlatego nie są łatwe, bo zgrywają porządne, dostałem
  • Odpowiedz
@iwarsawgirl: co nie zmienia faktu że jesteś panna lekkich obyczajów, co sama potwierdzasz pisząc ze seks to dla ciebie tylko fizycznosc, nic szczególnego. Nie rozumiem bolu dupy o krytykę, skoro sama o tym tu piszesz. Jeżeli się wystawiasz to licz się z każdą opinia. Ta przychylną i ta która taka nie jest. Bawią mnie ci stulejarni rycerze którzy cię bronią bo myśla ze w ten sposób coś osiągną względem ciebie,
  • Odpowiedz