Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco: Jeśli chodzi o estetykę - to oczywiście 'wygrywa' u mnie długi rękaw (podwijany). Natomiast jeśli chodzi o dni, w których jest koszmarnie gorąco, to osobiście dla mnie największe znaczenie ma materiał, z którego jest wykonana koszula - len jest idealny na lato ( ͡ ͜ʖ ͡)
O #!$%@?. JAKA FALA NIENAWIŚCI BO SKRYTYKOWAŁEM KOSZULE Z KRÓTKIM RĘKAWEM NONIEMOGĘ XD


@ImInLoveWithTheCoco: pal licho koszule z krótkim rękawem, sam nie noszę, ale nie mam nic przeciwko, zresztą ja się podobno fatalnie ubieram i dobrze mi z tym. Ale wytłumacz mi jedną rzecz: dlaczego ostro krytykujesz coś, a jednocześnie tak reagujesz na krytykę twojej opinii? Czyli co, tobie wolno wystawiać ostrą i kontrowersyjną opinię, ale innym już nie? Hipokryzja poziom
@ImInLoveWithTheCoco: w studbazie u mnie jest sporo osób z zaburzonym poczuciem estetyki. Ogólnie mam wrażenie ze ich jest w społeczeństwie naprawde bardzo duzo.
Czym sie to objawia?
Na studiach wlasnie to np robieniem #!$%@? prezentacji w Power pointcie z wordartami 97-2003 i gradientowym tłem tudzież ścianą tekstu na każdym z 20 slajdów XD
Na ulicach w lato odpowiednikiem tak brutalnego gwałtu na estetyce jest noszenie takich koszul jak wstawiłeś we wpisie.