Wpis z mikrobloga

ok poprawilem z rozjezdzaniem sie layoutu, przynajmniej tak mi sie wydaje :) przynajmniej jak sa krotki notki :)

jak mowilem pare zmian i na dniach chce to rozwinac, dopoki jeszcze mam checi :) i mnie to kreci :D

no i jak mowilem, wczoraj pouczylem sie html5 i css3, a dzisiaj taka zabawa i proba go zastosowania w praktyce :) tylko czysto pogladowo z wprowadzeniem kilku wodotryskow, ktore nie sa nikomu do niczego potrzebne, ale mi sie podobaja :D

http://guarded-badlands-2849.herokuapp.com/

macie psujcie :P

#ror #html5 #css #webdev :)
  • 28
@entrop: a to juz nie moja wina, ze nie zrobili wsparcia :) a ja dopiero sie ucze, wiec nie zrobie zadnych obejsc i trikow, bo nie chce teraz zasmiecac kodu, aby obchodzic to divami :D :P
@anonim1133: hah jestes geniuszem :D u mnie siedzi wykop :D haha tylko trzeba haslo wpisac, bo inaczej zwiecha i nic nie mozna zrobic :D

btw, czyli jak sie domyslam ze stronka ciekawa :D daje duze mozliwosci i pole do popisu :P ale tylko chyba w tresci artykulu mozna robic rarytaski? bo w nazwie jest po prostu to zablokowane jak dobrze rozumiem? przynajmniej powinno byc :D