Wpis z mikrobloga

@Muk_Use_Acid: plakat z napisem PolishDeathCamps to strzał w stope, jesli chcecie żeby ludzie przestali używać tego sformułowania to sami też z niego zrezygnujcie. Dla mnie wystarczyłby podpis "GERMANDEATHCAMPS"
  • Odpowiedz
  • 1
Lewy lepszy. Prawy jest pretensjonalny. Nie ma sensu atakować, nazistowska flagą jest wystarczająco mocnym przekazem
  • Odpowiedz
@Muk_Use_Acid: zapytanie: dlaczego strona internetowa nie nazywa się "polishdeathcamps.org"? akcja ma chyba na celu dotarcie do ludzi którzy szukają informacji o polskich obozach i wyprowadzenie ich z błędu, a oni będa wyszukiwać w googlach frazę "polskie obozy".
  • Odpowiedz
@Muk_Use_Acid: napis death camps were german trzeba dać tym samym czerwonym co na reszcie plakatu. Zamiast murderer użyłbym raczej słowa oppressor

@mrst: dlatego, żeby nie sugerować, że coś takiego istniało. Należałoby zrobić dwie strony - polish/german, dobrzy wypozycjonować i dać przekierowanie z polish
  • Odpowiedz
@Gibbon: to przeciez nie sugeruje że polskie obozy istniały, po prostu strona polishdeathcapmps trafi do szukających informacji o polskich obozach która to grupa jest waszą grupą docelową, a germandeathcamps nie. chyba że faktycznie wykupicie obie domeny i bedziecie się bawić w pozycjonowanie, ale jakoś w to watpię, wiem jak zwykle kończą się projekty grupowe w wykonaniu grupy osób z internetu.
  • Odpowiedz
@Bauzzer: tu mnie zaskoczyłeś jak zwykle prostota dużo robi. Reszta może być wyjaśniona na stronie. Głosuję za tym choć czegoś mi brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit: chyba wiem. Osoba np. z USA nie skojarzy nic z tego. Nazi to nazi ofiara to pewnie Żyd. Mogli być nazi Poles według nich? Mogli. Więc pojawia się problem jasnego przekazu informacji.
  • Odpowiedz
@Bauzzer: sun tzu najlepszy. myślałem że chcesz skupić się na sprostowaniu błędnej informacji. ale spoko, na pewno siła przebicia tej stronki będzie na tyle duża że losowi ludzie nie znający historii się zreflektują o co chodzi z tymi polskimi obozami.
  • Odpowiedz