Wpis z mikrobloga

Kończę w lipcu studia i wyjeżdżam na co najmniej roczną podróż #autostop'em. Część pierwsza wyjazdu: gromadzenie funduszy w Europie (samotnie), część właściwa: podróżowanie po Azji - szukanie swojego miejsca na świecie, otwieranie umysłu i poszukiwanie inspiracji do zakładania własnych, niekonwencjonalnych szkół w przyszłości (z @chilling'iem).
Jestem na etapie 0: gromadzenie ekwipunku, szczepienia i sprzedaż/rozdawanie całego swojego dobytku. Od pralki, przez ubrania, aż po kieliszki.

Z tej okazji do rozdania:
- nagroda 'główna' - 5 części Harrego Pottera, wersja angielska, część 1 (niewidoczna na zdjęciu), 2, 4, 5, 7 - twarde oprawy;
- nagroda pocieszenia - Harry Potter i Czara Ognia, wersja angielska - miękka oprawa;

Nagroda główna znajdzie się w rękach osoby, która w komentarzu zaproponuje najbardziej oryginalny pomysł do zrealizowania podczas wyjazdu, a nagroda główna poleci do jednej z plusujących osób. Jury w składzie ja, ogłosi wyniki w piątek około godziny 21.


#rozdajo #cebuladeals #podroze

zapraszam pod tag #rideintothesun, gdzie już niedługo będę wrzucała swoje przygotowania i w końcu same przygody :) Możliwe, że na czas podróży z @chilling'iem powstanie osobny tag.
f.....h - Kończę w lipcu studia i wyjeżdżam na co najmniej roczną podróż #autostop'em...

źródło: comment_Xbtft41FtDf3MlwdUkX3zUS7PmSxnhvL.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@factoryoffaith: Ej - testowałem, to tak nie działa. Lepiej traktuj to jak przerwę i odpoczynek od codziennosci a nie jakikolwiek "otwieranie umysłu i poszukiwanie inspiracji do zakładania własnych, niekonwencjonalnych szkół w przyszłości" czy czegokolwiek. Wrocisz i bedziesz w takiej samej kropce jak przed wyjazdem - bez znaczenia ile czasu na 'siebie' poswiecisz. Przyklasne tylko szukaniu miejsca dla siebie na swiecie, ale zapewniame Cie, ze jak juz gdzies Ci sie spodoba
  • Odpowiedz
@factoryoffaith: może poszukaj sobie pracy w Azji. W jakimś miejscu z którego nie będziesz miała problemu podróżować i zwiedzać. Rok gdzieś popracujesz, w międzyczasie pozwiedzasz, zarobisz i może znajdziesz miejsce gdzie zostać w następne lata.
Ja sam wybieram się do pracy na rok, w miedzy czasie mam nadzieję że znajdę tam jakieś miejsce które pokocham :)
  • Odpowiedz
@factoryoffaith: Azja - Birma, wyprawa trekkingowa w góry, gdzie nie ma prawie cywilizacji, w obszary gdzie produkują opium. Ponoć za 10 dolarów można wynająć przewodnika który Cię tam zaprowadzi, ale nie gwarantuje, że nie zaczną do Ciebie strzelać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@factoryoffaith: weź muzułmanina do łóżka i miej z nim 13 dzieci, a potem spróbuj uciec z jego domu - gwarantowane przeżycia i opowieści do końca życia :) plus otwarcie umysłu i dużo sprytu, bo żeby uprowadzić do domu 13 dzieci musialabys wracać tam na kilka razy :D

(Mam nadzieje wygrać, wiec sie nie klopoczcie juz z pomysłami dalej :) )
  • Odpowiedz