Wpis z mikrobloga

Słuchaj mirasie mam do Ciebie pytanie.
Wyobraź sobie że jak ostani #przegryw #!$%@?łeś się w domu ze schodów.
nikogo nie ma, a Ciebie sparaliżowało. Czujesz jak krew powoli Cieknie Ci z karku, wiesz że to koniec.
Wiesz że za 3-4 godziny Ciebie już nie będzie. Nie masz w kieszeni telefonu do kaloryfera za daleko.
Możesz tylko leżeć i myśleć nad życiem. Opisz mi to.
Opisz swoje #feels. Opisz czy będziesz żałować siebie czy bliskich.
Wczuj się w tą role to Twoja najważniejsza z ról.
#horror #rpg #psychologia #psychodrama #teatr #improwizacja #kiciochpyta
  • 13
@wytrzzeszcz: skrót z pochodzący z "Szeregowca Ryana". (oryg. "Fubar" - Fucked Up Beyond All Recognition)
w jednej z wersji przetłumaczone jako "popieprzone ponad ludzkie pojęcie" - tak właśnie oceniam Twój pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wytrzzeszcz: Chyba bym miała feelsy dotyczące mojego życia, że tylu rzeczy nie zdążyłam zrobić... Może tyle rzeczy mogłam zrobić lepiej. Rozpaczałabym za moim niebieskim paskiem :'( Że już go nie zobaczę a był najlepszą rzeczą jaka mi się w życiu przytrafiła :(
Kolejne feelsy byłyby pewnie, że umieram tak młodo, że nie zdążyłam się pożegnać, że zostawiam tyle spraw...
Co za feelsy mnie wzięły :(
@wytrzzeszcz: Ja bym myślał o o jakiś marzeniach, że znowu jestem dzieckiem itp. Mając nadzieję, że śmierć będzie jak sen i wydłuży się w nieskończoność.

Ale tak naprawdę to trudno na to pytanie odpowiedzieć, bo pewnie każdy będzie myślał o czymś czego nie zrobił a mógł.
@wytrzzeszcz: kiedyś pewna reporterka pytała ludzi którym zostało bardzo mało czasu czego żałują w swoim życiu.Z tego co pamiętam najczęstszą odpowiedzią było to ze nie byli blisko z ludźmi którzy ich otaczali.Patrzyli na siebie i zajmowali się sobą trzymając wszystkich na pewien dystans.Myślę że w opisanej sytuacji żałował bym tego samego.