Wpis z mikrobloga

@Romantyczny_Roman: Ten serial bardzo trudno się ocenia, bo jednak nie jest to coś, co zdarza się często. Oczekiwania były bardzo jednoznaczne, ale Wachowscy chyba od dawna i tak robią co im się podoba. A że innym podoba się mniej to już nie ich problem :-) Mnie zachwyciła realizacja - naprawdę piękna, filmowa, bardzo sprawna.
@kajaszafranska: Ja mam wrażenie, że serial jest nierówny. O ile policjant, dj'ka i czarnoskóry mnie zaintrygowali, o tyle reszta jest po prostu czerstwa. Mogli jednak trochę więcej akcji wrzucić, a tak wychodzi z tego tak jak wspomniałaś, propaganda lgbt. Nie będę kwestionował realizacji, ale tematyka... Hmm... No chyba to do mnie nie trafia.
@skull_pain: Mr Robot to super produkcja. Myśle, że będzie duży hit (mam nadzieję). Vlog pewnie niedługo. Może jakoś podsumujemy przy okazji finał GoT, powrót Hannibala i różne inne serialowe sprawy. Pewnie jakoś w ciągu 2 tygodni coś nagramy.
@franaa: Stąd właśnie mój komentarz, że jednym się spodoba, inni jednak się zniechęcą. Akcji jest mało, fajnie się rysuje główny wątek, a potem sru - i nie starczyło czasu żeby go ładnie pociągnąć. Natomiast na wzruszenia w galeriach miejsce było. Moim zdaniem nie wyważyli tego tak jak mogli. Dlatego ode mnie tylko 4,5 gwiazdki.