Wpis z mikrobloga

  • 178
#!$%@? mircy #logikarozowychpaskow na 100% Po prostu ja już nie mam siły! Powiem Wam, że jestem sobie mireczkiem takim zupełnie przeciętnym, ale żonę mam (jak dla mnie) 10/10. Faceci się oglądają za nią, podrywają kobitki chcą oczy wydrapać z zazdrości, itp. Piękna kobieta, z którą wychowujemy 3 córki. Jest nam dobrze ze sobą i bardzo się kochamy..
Ale to, co ostatnio się #!$%@?, to jest jakaś #patologia Musiałem całkowicie zaprzestać wizyt u mojego brata, bo jego żona, jest tak zazdrosna o jego bratową, że nie możemy nawet na kawę wpaść (a oficjalnie niby utrzymuje normalne kontakty z moją żoną - ostatnio jej paznokcie robiła, jak ja i brat w pracy byliśmy). Ale kulminacja ##!$%@? nastapilo dzisiejszego wieczora! Mojej siostry mąż, mój Szwagier, to dusza człowiek - nic tylko konie kraść! Siostra z moją żoną "najlepsze psiapsiółki" - telefony 100x dziennie, itp. Dziś byliśmy u nich na grillu. Moi rodzice również podbili. Ogólnie miła atmosfera, 1L no7 Tennessee na 3, fajne rozmowy, śmichy chichy, itp. Odwieźliśmy rodziców, no i do domu. Zanim tam dotarliśmy, Szwagier napisał mi na WU, że dziś ma #!$%@?, po tym grillu. Myślę WTF? Przecież kulturalnie było, bawiliśmy się z dziećmi, śmialiśmy, itp. Pytam więc, o co chodzi? A on mi pisze, że jego żona, czyli moja siostra stwierdziła, że:


Nosz #!$%@? nie mam słów! Niedługo nie będę się mógł nigdze z wlasną żoną ruszyć, bo #!$%@? wie, kto i za co mnie #!$%@?! Porażka!
#patologiazewsi #oswiadczenie #gorzkiezale #truestory
  • 25
@szokolada: moja siostra to strasznie ciężki kawał chleba... Ale fakt Szwagier dał sobie na leb wleźć niemiłosiernie! Aż żal chłopa. Jutro, jak kurz trochę opadnie, muszę z siorką zamienić słowo, bo to co dziś #!$%@?ła, przekracza wszelkie granice!
@LordFlvcko: cumplu mam ładną żonkę - po 4 latach po ślubie może trochę się obyłem z jej urodą i tak bardzo nie zwracam na to uwagi... Ale jak widać, zazdrosne #rozowepaski mimo, że z rodziny, najchętniej by jej oczy wydłubały i pozabijały swoich chłopów, bo siedzą za blisko! Ja dalej nie potrafię w to uwierzyć... :/