Wpis z mikrobloga

@CzerwonaPapryka1:
Wybacz ale niemal wszystkie kobiety i kilka procent facetów nie ma zupełnie pojęcia jak działa silnik napędzający auto którym codziennie jadą do roboty czy na zakupy.
Większości z nich wizualizacja pracy czterosuwu również zanudziłaby kompletnie mimo że nie wiedzą na ten temat nic.
@CzerwonaPapryka1: Czyli wiedziałaś/wiesz jak napędzany jest bębenek maszyny do szycia w sposób pozwalający na swobodne obejście go nici z obu stron?
Ta animacja tego nie pokazuje a to jest raczej najistotniejsza rzecz w wyjaśnieniu działania tego mechanizmu.
@CzerwonaPapryka1: Ja to głównie na automatach pracowałem, więc moje "szycie" ograniczało się do wyjmij uszyte - nałóż nowe. :D
Niemniej, sposób działania tego ustrojstwa poznałem od podszewki, drobne naprawy i tak dalej. Zadzior na haczyku jak się robił to szlifowałem. Takie tam, jakby więcej płacili to bym szył do dzisiaj, bo nie jest to taka zła praca jak chcesz dorobić. :P
Każda informacja zerżnięta z Reddita powinna być opatrzona tagiem #reddit, wtedy użytkownicy Reddita mogliby odsiewać geniuszy, których jedynym wkładem jest operacja ctrl+c, ctrl+v