Wpis z mikrobloga

@mafiozorek: Masz na myśli zawodowo uprawia kulturystykę? Powiedz mi JAK ktoś patrząc na zdjęcie może być pewien że ktoś nie jest naturalem lub jest naturalem. A co sądzisz np. o jego wynikach siłowych - też niemożliwe naturalnie po 8 latach?
@dwanadziesiec: Mówili wiele razy że Robercik jest naturalny a o żyle NIGDY tak nie powiedzieli. Dlaczego kłamiesz.
@MackONE_: Nawet jeżeli oni są na bombie(w co wątpie) to nie oznacza że takiej formy albo nawet lepszej ktoś (nie koniecznie ja lub ty) nie zrobi naturalnie.
@leehero: mowili ze robercik jest naturalny do czasu jak go przez ostatnie pol roku nie #!$%@? drugie tyle. jedna wielka sciema tak czy srak. nie wiem czy trzeba miec 30cm w lapie czy siano w glowie zeby wierzyc w ich naturalnosc XD
@dwanadziesiec: Nie #!$%@? go drugie tyle tylko on juz tyle miesni wczesniej mial ale byl tlusty i dlatego wygladalo to duzo gorzej (iluzja bardzo niskiego bf jest ogromna) oczywiscie po redukcji stracil bardzo duzo miesa co szybko wrocilo bo pamiec miesniowa zadzialala. Jestem w takim razie ciekawy jak ktos kto #!$%@? 8 lat i ma w miare dobrego gena powinien wedlug ciebie wygladac przy 8% bf?
@mafiozorek: nikt nie wie na 100% czy natural czy nie. dwie rzeczy są pewne:
1. Ćwiczy na pewno ponad 5 lat (gdzieś czytałem ile, ale nie pamiętam)
2. Był wcześniej zalany tłuszczem. Zapewniam, że zrzucając 10kg i robiąc dobre zdjęcia będziesz wyglądał na większego.