Wpis z mikrobloga

  • 117
Niestety, klops. Głowa dała radę, nogi nie sprawiały problemów, zawiodła pachwina. Niby wszystko zrobione jak należy, topowe spodenki ze świetną wkładką, dopasowane siodło, specjalny krem do pośladków i chciałoby się powiedzieć d--a. Zrobił się krwiak na pachwinie i był sobie pękł. Wkladka zalana krwią jakbym okres miał (;
Trochę słabo.
Jak wrócę do domu i się opatrzę, napiszę dłuższe podsumowanie i usunę konto zgodnie z obietnicą.
Smacznego.
#szosa #500km #mlzakm
fixie - Niestety, klops. Głowa dała radę, nogi nie sprawiały problemów, zawiodła pach...

źródło: comment_tSF7Wed8mgIJNY6hbZvGiOemdu6GTvJF.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gaska: ja chcę jechać i przejechać, a nie jechać i zrobić 1/3 dystansu, bo "nie dałem rady, ale próbowałem", już o tym zresztą pisałem. Mi chodzi o spełnienie obietnicy i przejechanie trasy, a nie zrobienie podejścia dziś, choćbym miał po 100 km się zesrać, bo się źle czuję, bo gąska sobie akurat dziś tego życzy.

Bez obrazy dla @fixie oczywiście, bo szacun za podejście i trasę. Ja sobie dupala
  • Odpowiedz
@WesolyMorswin: Myślę, że po takim czasie coraz mniej osób jest zainteresowanych dlaczego podejmujesz próbę tak późno/czy w ogóle. Nie zmuszam do jazdy w ogóle, mówię tylko jak na chwilę obecną to wygląda.
  • Odpowiedz
Ale to jest wyjazd dla mnie, a nie dla innych.


@WesolyMorswin: Hehehehe, dlatego "ile plusów tyle kilometrów jutro", a potem relacje i tłumaczenia dlaczego jeszcze nie teraz. Morświn pls, jakby to było tylko dla Ciebie to byś dystans przejechał i potem się pochwalił swoim osiągnięciem (ewentualnie, bo przecież to dla Ciebie).
  • Odpowiedz
@kontrowersje: @kontrowersje: @Fiddler: może kiedyś, za rok może dwa. dystanse nie są moim środowiskiem naturalnym, wolę 100+ km po górach. do 500tek trzeba czasu i przede wszystkiej krótkiej nocy, więc w grę wchodzi czerwiec i połowa lipca, niestety właśnie kończę urlop ;)
@Golomp: mam wszystko ustawione tak jak być powinno, czeka mnie kilka dni rozbratu z rowerem, więc rozwiążę ten problem.
@WesolyMorswin:
  • Odpowiedz
@fixie: konta nie smiej kasowac, co to za jakias głupio pojeta duma, mentalosc Samurajów czy co. Komu tym krzywde chcesz zrobic, chyba raczej nam nie sobie
  • Odpowiedz
@fixie: czy to był zakład grupowy? Ja sie nie zakładałem... Zczarnolistuj tego z kim sie zakladales efekt dla niego bedzie jak bys skasowal konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fixie: Brawo za ten dystans też. Choć liczyłem, że będziesz w stanie zrobić 500, pobijesz mój rekord to miałbym dodatkową motywację, żeby Cię przegonić. A tak to zostaje póki co moje 444. Ale w sierpniu i tak zrobię swoje podejście do 500 jak wrócę wyprawy dookoła Polski i z Islandii.
  • Odpowiedz