Wpis z mikrobloga

Się #!$%@?łem...

Wchodzę w znalezisko o #fallout oglądam trailera i już liczę kapsle na nową maszynę bo mój laptop to już ledwo zipie. Wchodzę w komentarze i dostaje raka.

Ale downgrade

Ja rozumiem, że grafika nie jest najważniejsza no, ale mamy 2015 rok...

Ajajaj. Bardzo słaba reżyseria. Grafika też nie powala. Szkoda.


itd itd.

Do #!$%@? nędzy Fallout nigdy nie był #!$%@? graficznie. Tam liczy się postapokaliptyczny klimat, otwarta rozgrywka, i #!$%@? mininukami Szponów Śmierci.

#!$%@? pokolenie które patrzy czy zagrać w grę na podstawie grafiki... nosz ja #!$%@?

#gry #gownoburza
Pobierz CreativePL - Się #!$%@?łem...

Wchodzę w znalezisko o #fallout oglądam trailera i j...
źródło: comment_tkb2Wz68PVulRRQePzIIPINIVi8wOMBl.jpg
  • 42
@CreativePL: a mnie denerwują tacy jak Ty. "Ooo, taki ze mnie wielce hardkorowy gracz-oldskulowiec, walić grafikę, gdyby była wciąż na na ośmiu bitach to z radości [tutaj-wiadomy-ciąg-dalszy]..." Czy tego chcesz czy nie, grafika jest jedną ze składowych każdej gry. Do cholery, co innego można póki co komentować w graficznej prezentacji jak nie grafikę? ;| Zluzuj trochę. Ludzie całkiem słusznie zauważyli, że oka specjalnie ten trailer nie cieszy, a Ty już wyciągnąłeś
@delyew: I co w tym dziwnego? Bethesda to jakieś małe studio, że nie potrafią wydać gry zarówno dobrej graficznie, jak i posiadającej zajebisty klimat? Według mnie ten zwiastun jest bardzo przeciętny. Wiadomo, że jako całokształt, gra może być wyjebista, ale pierwsze wrażenie zrobiła po prostu #!$%@?.
@beka_z_ciebie_wykopku: Sorry ale jak ktoś pisze komentarz "slaba grafika" to jak mam to odebrać? "Hm faktycznie napisał że grafika słaba, ale siedze u niego w głowie i wiem że tak naprawdę nie chodzi mu o grafikę bo przecież NICKXYZ dokładnie wie że w serii fallout nie liczy się grafika a cały klimat tej gry. Oczywiście nie napisał tego ale ja dokładnie wiem"

Serio?
@beka_z_ciebie_wykopku: Zaraz i tak przyjdą i Ci napiszą, że przecież to jest FALLOUT, on na pewno będzie miał zajebisty klimat, więc grafika nie ma takiego znaczenia. Gra będzie zapewne solidna, ale pierwsze wrażenie zrobiła beznadziejne i taka jest prawda.
@CreativePL: tak, bo nowy fallout wygląda jak gówno i nie przystoi tak wyglądać grze AAA w 2015 roku. Może i się dobrze sprzeda, ale jeżeli chcemy jakiegoś postępu to grafika powinna się rozwijać, tymczasem jest niewiele lepiej niż Fallout 3. I to jest doskonały powód żeby narzekać bo jest na co. Sprzęt jest coraz mocniejszy, wymagania rosną tymczasem gry wyglądają niewiele lepiej niż w 2008 roku. Czasem mam wrażenię, że jakby
@CreativePL: Kiedyś nie chodziło o grafikę? Już Fallout 1 i 2 nie miały za świetnej grafiki jak na swoje czasy, ale zła też nie była, takie 7/10. Ale jaki to był przełom, jak wychodziły te wszystkie Unreale i Quake'i. Główną rzeczą, dla których były przełomowe, była grafika właśnie.

Chociaż dla mnie akurat grafika nie jest ważna, oby tylko nie było obrzydliwie.