Wpis z mikrobloga

#siatkowka #gimbynieznajo

Kto jeszcze pamieta kadre Polski w siatkowce w ktorej grali m.in Gruszka, Stelmach, Murek ?

Moim idolem i mistrzem blokow byl srodkowy Marcin Prus, wykret z farbowanymi wlosami, taki beniz Rodman siatkowki.

Fajnie wtedy mecze sie ogladalo, kiedy Polska siatkowka dopiero odradzala sie na nowo...

ImPomyslec ze teraz jestesmy mistrzami swiata i wszyscy sie nas boja... :)
Bylo warto kibcowac od tylu lat
Skad_klikasz - #siatkowka #gimbynieznajo

Kto jeszcze pamieta kadre Polski w siatko...

źródło: comment_owLwEG1GtDuJe2REbHNPfjuSnFs2dOlM.jpg

Pobierz
  • 9
@Skad_klikasz: Piękne czasy. Grałem wtedy w młodzieżowych drużynach w siatkówkę. Miałem autografy Murka, Szczerbaniuka, Nowaka (217?), był wtedy libero Nowak, ale Krzysiek Ignaczak to była klasa. Do tego był Prus, Świderski, Dancewicz (nie przekręciłem?), Stancelewski, Paweł Papke (jak on zajebiście zagrywał :D ) eh. Dzisiaj bardzo rzadko oglądam siatkówkę. Niestety prawie 9 lat trenowania zabiło we mnie jakiekolwiek uczucie :(
@kam1l: Dancewicz (Renata) była dobra w inne klocki, a Tobie pewnie chodziło o środkowego Damiana Dacewicza, obecnie trenera, czasami komentatora. W związku z tą ostatnią aktywnością przypominam sobie pewne zabawne zdarzenie. Komentując mecz Skry Bełchatów, w której grał fiński środkowy Jane Heikinnen, Dacewicz przez cały set nazywał go Heinekenem. Nie wiem jakie piwo lubi Dacewicz, ale można to było potraktować jako kryptoreklamę.