Wpis z mikrobloga

@mistrz_tekkena: Ale przynajmniej odpala i da się grać (no chyba, że ktoś poprzez "granie" rozumie masturbowanie się do FPS-ów i rozdzielczości 4K). Znajdź mi PC za 1700 zł, na którym Wiedźmin 3 w ogóle się uruchomi. Tyle to ledwie starczy na kartę graficzną.

I to nie wina konsol, że nie wydano patcha, tylko złośliwości CDPR jak już.

A tym, dla których 30 FPS to pokaz slajdów, serdecznie współczuję - oglądanie filmu
@kw401: kolego, ja mam 2 letniego kompa za którego zapłaciłem 2,5k złota. Teraz gram na wysoko-średnich detalach (niektóre nawet na uber) w full hd i 40+ fps. Mój brat ma 5 letniego kompa na którym gra na średnich detalach a niektóre na wysokich. Nie w full hd bo nie ma takiego monitora ale 35+ fpsów ma. Więc Twój argument jest inwalidą.
@pqp_1: a oczywiście jedyną prawilną odpowiedzią na prowokacje jest reagowanie agresywnie :) postawa godna pochwały :]

co do mnie PCMASTER RACE - ale głównie dlatego że nie umiem/nie lubie grać na padzie - no ale są gusta i guściki :]
Znajdź mi PC za 1700 zł, na którym Wiedźmin 3 w ogóle się uruchomi.


@kw401: Mój komputer jest warty może z 1200 zł i Wiesiek chodzi na low elegancko.
@mistrz_tekkena: I #!$%@?, wczoraj kupilem PS4 z Wiedzminem, bo szkoda mi hajsu na kompa teraz, a na lapku i7 2,6Ghz, 8GB, GeForce M660GTX i SSD na minimum i nie FullHD grac sie nie da. Dodam, ze zadna z nowych gier mi tak tragicznie nie chodzila i nigdy nie musialem grac na minimum.
@rancosster: a jednak drogiego laptopa kupiles. i po co, jak do gier to sie i tak nie nada, a do wykopu starczylby tanszy (chyba ze masz go do jakis programow niewiem moze programowanie czy cos). a te inne nowe gry co ci dobrze chodzily to chyba jakies indie gierki hearthstony itp.
@SmugglerFan: Tego laptopa kupilem prawie 3 lata temu, jak stary mi z dnia na dzien padl. I tak, uzywam do programowania i troche do gier, ale to raczej tylko Heroes of Newerth, Titanfall itp. we wszystko moge zagrac spokojnie, oprocz Wiedzmina wlasnie. Laptop kosztowal 3,4k co 3 lata temu dawalo wielkiego kopa we wszystkich aplikacjach, gry na max itp., a z racji tego, ze nie chce inwestowac w PC, bo nie
@marc1nek: #!$%@?, 9h minęło a te konsoluchy dalej się plują. xD
Dobrze pamiętam, że CDP tak powiedziało bo widziałem ten komentarz. To oczywiste, że CDP jako twórcy chcą zmaksymalizować zyski i wypuszczają produkt na konsole. #!$%@? "że gdyby nie konsole" nie ma sensu. Wiedźmin 1 był wg mnie zajebistą grą. Z małym budżetem, ale zajebistą. Wiedźmin 2 też najpierw wyszedł na PC, chociaż było widać, że od samego początku chcieli go
@Wiedmolol: a to jakaś granica czasowa jest, że nie można odpowiadać na debilizmy? i co ma #!$%@? wiedzmin 1 czy 2 do tego? :D wez typie wlacz myslenie. Wiedzmin 3 to inna liga jezeli chodzi o budzet. Dwojka kosztowala $8,5 mln, a trójka $40 mln. Zresztą #!$%@? duży akapit, żeby później przyznać mi rację. XD

Poza tym - skoro wiedziałeś o tej wypowiedzi, to po co się prułeś w poprzednim komentarzu,
tak, tylko exp nie leci.


@mistrz_tekkena: znaczy się w ogóle, czy za stworki? Bo ja zauważyłem, że można utłuc ze sto utopców i gunwo się dostaje XP, za to punkty doświadczenia dostaję za wykonywanie zadań. Myślałem, że to tak ma być.