Wpis z mikrobloga

Widzę, że wykopowe kuce dostały prikaz z góry, że Petru należy zacząć ośmieszać i pokazywać, że chce podnosić podatki, na podstawie pewnego cytatu.

Oczywiście kuce zapominają o źródle tej wypowiedzi (jakie to wygodne!), gdzie Petru jasno mówi, że podwyżka VAT jest kiepskim pomysłem i wcale nie wystarczy do załatania dziur w budżecie - konieczne są dalsze kroki takie jak cięcie wydatków.

No ale gdyby tego nie zmanipulowali, to nie można by po Petru jechać w necie.

"Dodał też, że dużo lepszym rozwiązaniem dla finansów publicznych niż podwyższanie podatków byłoby obniżanie wydatków. - Jest to równie niepopularne, a lepsze dla gospodarki - podkreślił"


Już 3 osoby na mikroblogu to wklejały - nie przypomina wam to trochę tych "spontanicznych" wypowiedzi PO na twitterze podczas debaty Duda vs Komorowski?

Nasze kuce najwyraźniej wyznają starą maksymę przypisywaną Goebbelsowi - kłamstwo powtórzone odpowiednią ilość razy staje się prawdą.

#korwin #kuce #neuropa #4konserwy #nowoczesnapl #polityka
Pobierz rzep - Widzę, że wykopowe kuce dostały prikaz z góry, że Petru należy zacząć ośmiesza...
źródło: comment_rLYaO0EG1wboDZk1qD3vC6db7boXMGBE.jpg
  • 54
tylko zapomniałeś kolego że wśród postulatów nowoczesna.pl jakoś nie rzuca się w oczy postulat ograniczenia wydatków państwa. Ja bym go ustawił na pierwszym miejscu budując program gospodarczy


@ediz4: ja bym podkreślił to, że nowoszesnaPL zasadniczo nie ma jeszcze programu, rzucono pewne hasła, ale jak sam Petru powiedział teraz jeździ po kraju, dyskutuje, zbiera pomysły i dyskutuje o tym jaki ma być program
tylko zapomniałeś kolego że wśród postulatów nowoczesna.pl jakoś nie rzuca się w oczy postulat ograniczenia wydatków państwa. Ja bym go ustawił na pierwszym miejscu budując program gospodarczy


@ediz4:

Nie chcemy rozbuchanych przywilejów grup zawodowych, takich jak górnicze czy rolnicze. Sprzeciwiamy się nadmiernemu udziałowi państwa w gospodarce i dofinansowywaniu przestarzałych branż z naszych podatków. W zamian proponujemy nowoczesną gospodarkę opartą na wiedzy, a nie na taniej sile roboczej.

Opowiadamy się za państwem
@miki4ever: Ok, trzeba poczekać. Trochę to jednak dziwne że partia się dostosowuje do tego co ludzie oczekują . Tak robił Palikot. A jak to jest z tymi powiązaniami z Balcerowiczem, Olechowskim czy Frasyniukiem
@ediz4: Partia, ktora nie slucha ludzi zazwyczaj konczy z 2-3% w sondazach. Co do powiazan to na ta chwile poza szczekaniem niezaleznej mozna tylko stwierdzic, ze Balcerowicz promowal inicjatywe na poczatku, teraz go kompletnie odcieli od sprawy, przynajmniej publicznie i nic nie wskazuje na to, zeby mialo sie tu cos zmienic.

Sam jestem ciekawy co z tego bedzie, moze jedno wielkie oszustwo, ale na razie nie rozumiem, dlaczego sa az tak