Wpis z mikrobloga

Przed chwilą okazało się, że mój dobry kumpel jest największym debilem jakiego przyszło mi poznać. Zawiozłem tego matoła na lotnisko i właśnie po niego muszę wrócić. Razem ze swoim różowym wykupili wycieczkę do ciepłych krajów i właśnie powinni być gdzieś na wysokości 11tys metrów mniej więcej w c--j daleko od Polski. Ale nie polecieli...


#bekazpodludzi #gorzkiezale mimo wszystko trochę #heheszki #logikaniebieskichpaskow
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znajomi w tym roku wyczaili mega tanie bilety weekendowe -> Warszawa-Paryz, w dniu wylotu zorientowali sie, ze w dacie powrotu jest rok 2016 xD
  • Odpowiedz
@ShugabanKasar: w poprzedniej pracy wygraliśmy z kumplem konkurs wewnatrzfirmowy i mogliśmy kupić sobie jako nagrodę bilety lotnicze. Zdecydowaliśmy sie na Maltę, ale jakos sie tak złożyło, ze dzień przed wylotem była tez firmowa impreza integracyjna. Impreza sie skończyła jakos o 2-3 a 7 samolot. Ja sprytnie wolałem nie iść spac, kumpel postanowił sie zdrzemnąć i zaspał na samolot, także rożne rzeczy sie zdarzają :d
  • Odpowiedz
@XpedobearX: w Polsce dostajesz z reguły na 5, 10 lat, coś co można nazwać "pozwoleniem na lot samolotem lecącym do USA". Właściwą wizę dostajesz na lotnisku w USA, z reguły na pół roku. I mogą ci jej tam odmówić, wtedy wracasz do kraju z powrotem.
  • Odpowiedz