Wpis z mikrobloga

Drogi #rzeszow i okolice lub dla bardziej zdeterminowanych. Ostatnia edycja rozdawania knig i paru gier. Zostało 66 pozycji.

Organizuję #rozdajo do rąk własnych/z odbiorem osobistym. Wysyłka nie wchodzi w rachubę tym razem
Rozdaję swoją kolekcję/biblioteczkę, ponieważ się przeprowadzam i nie ma jak tego zabrać. Ta edycja trwa do przyszłego piątku. Tj. do piątku północy te knigi odebrać trzeba.
Zasady są proste. Komentarzem dajemy znać co chcemy. Limit do 5 knig lub z dobrym powodem więcej. Kto pierwszy ten lepszy lub z mega dobrym powodem jeśli się będzie kolejną osobą, decydował będę arbitralnie i zupełnie subiektywnie.
Z chęcią przyjmę piwo lub inne środki płatnicze ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Cała kolekcja pod linkiem:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RIcs9Bh2pAmBtAOcF7lAEy79_U5iWpmXged_SgIWBFs/edit?usp=sharing
  • 14
@Shatter: Propos książek ja czytam zwykle na telefonie, jakoś się przyzwyczaiłem do tej formy chociażby dlatego, że czytanie po nocach w łóżku jest wygodniejsze. Kiedyś sam bym napisał, że papier trzeba czuć i nic tego nie odda. No i oczywiście czasem przed snem lubię włączyć audiobooka..

btw. Droga Królów Brandona Sandersona i Pan lodowego ogrodu - niesamowite fantasy godne polecenia. Myślałem, że już się wypaliłem w tym gatunku po przeczytaniu takiego