Wpis z mikrobloga

@fir3fly: Jak informuje serwis wyborcza.biz, w I kwartale br. PKB Węgier wzrósł o 3,4 procent, a bezrobocie w marcu było o 0,5 pkt proc. niższe niż przed rokiem i wynosiło 7,4 procent. Za rządów Orbana zmniejszono deficyt i zadłużenie publiczne.

W przyszłorocznym budżecie zaplanowano szereg obniżek podatków:
– stawka podatku dochodowego PIT zostanie obniżona z 16 do 15 procent,
– wzrosną ulgi podatkowe dla rodzin,
– stawka VAT od wieprzowiny zostanie
@pawel_tarnorzeg: obniży podatki, które najpierw sam wprowadził bądź podwyższył? Wow.

bezrobocie w marcu było o 0,5 pkt proc. niższe niż przed rokiem i wynosiło 7,4 procent. Za rządów Orbana zmniejszono deficyt i zadłużenie publiczne

Powiąż fakty.

Nie mam zamiaru się z tobą przerzucać na skopiowane z serwisów informacyjnych fragmenty, nie bawi mnie to.

"centralnie ustalane niektóre ceny" - o co z tym chodzi, bo serio nie wiem?

Rząd Orbana nakazał obniżkę
@Gert: To ciekawe bo właśnie zazwyczaj wg. lewaków (np. Polska) takiego zakazu nie ma, a w krajach gdzie rządzą partie z tradycją chrześcijańską (np. Niemcy) taki zakaz istnieje. Dlatego się dziwie, że popierasz tą drugą opcje ;)
bardzo fajna rzecz. Choć jeden dzień, gdzie możesz się spotkać ze znajomymi, bo mają wolne wszyscy (lub zdecydowana większość). Sklepy mogliby obsługiwać w niedziele tylko właściciele.


@omar_is_coming: Większość? A gastronomia? A transport? Lekarze? Policjanci? Energetycy? Fabryki? Handel to nie jest większość branż które są otwarte w niedziele.
@pss8888: tobie się wydaje, że babki na kasach to pracują 7 dni w tygodniu? są różne zmiany i raz jedna jest w niedzielę na kasie, raz druga, i w zamian za tę niedzielę mają inny dzień w tygodniu wolny.