Wpis z mikrobloga

Mała lista dla prawaków aby mogli uniknąć promocji tego czego nienawidzą.

Firmy wypisane niżej aktywnie wspierają homopropagandę:
- Google
- Apple
- eBay
- Facebook
- Starbucks
- Nike
- Microsoft
- MasterCard (sprawdźcie swój portfel)
- Instagram
- Mondelēz International (producent Oreo, Prince-Polo, czy Delicji)
- Marriott International
- Amazon
- Coca-Cola Company
- General Motors
- Hewlett-Packard
- IBM
- Dropbox
- Kraft Foods
- Intel
- HBO
- ING
- Pepsico
- Shell
- Toyota
- Citibank
- Salesforce
- BMW
- Disney
- Ford
- Absolut
- Smirnoff

#bekazprawakow #4konserwy #lewackihumor #neuropa #4kuce
  • 25
@ZjednoczonaEuropa: Droga #!$%@? intelektualna, po piersze, to prawaki chędożą tego typu bzdury, w przeciwieństwie do takich jak ty, a po drugie, w czasach, kiedy jeden pajac z bólem dupy potrafi robić wiochę na pół Internetu i tradycyjnych mediów "bo go dyskryminujo", to firmy mające siedziby w USA (zwłaszcza w Demokratycznej Republice Kilofornii) wspierać homosiów po prostu muszą. Ergo, przestań spinać poślady, a najlepiej


@ZjednoczonaEuropa: tylko że my ( a na pewno nie ja ) nie obrażam się na jakąś firmę z powodów wspierania czegoś , jak to robiła np pewna lewica z Ciechanem. Podchodzę do produktów czysto interesownie. Nie kupuje komputera pod względem kto co tam wspierał. A jaki komp mi bardziej pasuje. Oczywiście jak jest dobry produkt polski to jestem bardziej skłony go kupić ale bez negatywnego wydźwięku dla zagranicznych produktów
@ZjednoczonaEuropa: z kogo beka, chyba z ciebie firmy ktore wymieniles sa w wiekszosci gowniane.

- Google gowno, spyware
- Apple ubergowno
- eBay gowno
- Facebook ubergowno, judeospyware
- Starbucks LAWL, STARBUŃ, no tam prawaków nie uświadczysz xD
- Nike wykorzystywanie niewolniczej pracy chińskich dzieci i hormonów w tkaninie zawsze na propsie
- Microsoft gowno
- MasterCard (sprawdźcie swój portfel) gowno, monopolista
- Instagram gowno dla pustych ludzi
- Mondelēz International