Wpis z mikrobloga

  • 47
#!$%@? wiem Miraski powinnienm sobie radzic sam, od wczoraj mam jakies #!$%@? mysli.. Ciągle mmam ochote na alkohol, próbowałem juz analizowac czy wydarzylo sie w moim zyciu cos ostatnio, Ale nic takiego nie bylo.
Stosuje HALT pomimo tego że robie remont sam, nie przemeczam sie, nie chodze glodny, wysypaim się, nie jestem poirytowany...
Najgorsze jest to ze jestem sam, bo pracownicy pojechali na slub w czwartek naszego kolegi, ja zostalem w domu z oczywistych powodów.. Złożyłem zyczenia i dałem prezent tylko.
##!$%@? #slaweknaodwyku
@luc_paw pomoz cos Cumplu jak bgs mógł

Boje sie normalnie wyjsc z domu zeby nie trafic do sklepu, jedzenie i fajki zamówiłem sobie wczoraj i przywiozl mi znajomy taksiarz
  • 38
  • Odpowiedz
@bslawek: nie uciekaj od problemu tylko staw mu czoło. Dobrze sie zastanow co może być powodem tej chęci. Może tak naprawdę cały czas w życiu Ci czegoś brakuje i nie jest takie jakie sobie je wyobrazales .
Tak czy siak trzymam kciuki mocno za Ciebie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mirabelkowa: tak chodzę co srode i sporadycznie w inne dni jak czas pozwala, wiem powinnien częściej.

@Zieluu: zeszycie sie to jest tylko straszak, znając mnie wydlobalbym bym sobie jak Bogus w sarze.
  • Odpowiedz