Wpis z mikrobloga

Witam #nocnazmiana Może mi w czymś doradzicie ( ͡ ͜ʖ ͡) Ogólnie jestem z taką dziewczyną #friendzone #motzno No i byłem u niej jeden dzień, następnego wpadła przyjaciółka. Wszystko fajnie i trzeci dzień ona nagle tylko z nią, a na mnie jakby foch. Wszystko przeszkadza.
No to ja auto i jadę do siebie, odwiozlem przy okazji tą całą przyjaciółkę. I po powrocie się pytam czy ją #!$%@? czy co. A ona, że gorszy dzień. No i nie piszemy ze sobą od 3dni. Zawsze jeden dzień i od razu dlaczego bla bla. Jakaś walka na wyniszczenie kto pierwszy napisze? Czy ta jej coś nagadała żeby się nie angażowała czy co? Ale zaznaczam że ta przyjaciółka na prawdę w porządku. Pisać czy nie napisać?
#twongf #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 16
@Gremo: Ty tak zawsze zwracasz się na publicznym forum z prywatnymi, a nawet powiedziałbym intymnymi sprawami? Żenada. Wam już się w głowach tak #motzno #!$%@?ło, że masakra. Jak nie jesteś w stanie sobie poradzić z tym problemem, to znaczy że jesteś CIPOLEM. I nie ma absolutnie żadnego powodu, aby obwieszczać o tym całemu światu. Ale rób jak chcesz. Podpowiem ci tylko: możesz skasować ten cały wątek, wraz z moją odpowiedzią.
Wszystko okej a nagle dziewczyna przestaje pisać. dlatego się zastanawiam z jakiej strony do tego podejść


@Gremo: Ty się nie zastanawiasz, ty uprawiasz social-media-ekshibicjionizm i wysyłasz na całą Polskę i w cały polskojęzyczny Świat swoje problemy wieku dorastania. Jesteś żałosny i nawet sobie z tego nie zdajesz sprawy. Już za miesiąc będziesz się wstydził tego wpisu, a co dopiero za dwa lata. Mnie już jest wstyd i teraz, chociaż cię nie