Wpis z mikrobloga

@tachistoskop: kupiłem w zamku krwawego barona u krasnoluda i kobiety. można jeszcze uzbierać srebro i przerobić na sztaby + ruda meteorytu tzn sztaba, jedno i drugie tworzy sztabę meteorytowego srebra a z nich idzie wykonać blachy. pamiętaj że musi robic to mistrz płatnerstwa czyli ten krasnolud. mam juz cały rynsztunek cechu gryfa na 2 poziomie + miecze.

można jeszcze kupić materiały u miecznika ale to jak sie odblokuje go w misjach
  • Odpowiedz
  • 2
W Vellen w takim miasteczku (idk jak to się nazywa ale tu masz znaki Brama Zachodnia i Brama Novigradzka. Koło tablicy ogłoszeń jest płatnerz, u niego kupisz 3 rudy meteorytu i 1 sztabkę tego srebra. Mam nadzieję że pomogę komuś

@edit w Oxenfurcie
  • Odpowiedz
Na Kłomnicy, przy wejściu za ogrodzenie wieży, po lewej stronie na wieżyczce strażniczej są blachy z meteorytowego srebra. Wiem, że późno, ale gdyby ktoś szukał, tak jak ja tutaj to ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dokładając się do starego tematu, może pomoże komuś ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Operator_Zaworu wspominał o moście niedaleko chaty szkutników, jeśli stamtąd pójdziecie na południe do obozowiska bandytów (ludzie w opałach), w jednej skrzyń jest kolejna blacha z meteorytowego srebra
  • Odpowiedz