Wpis z mikrobloga

Mirki wróciłem niedawno z pracy a dziś robiłem na selekcji w klubie e którym pracuje i opowiem Wam co sie #!$%@? xd mianowicie w łazience za umywalkami gdzie jest przestrzeń erasmus dymał od tylu w najlepsze #!$%@? Polkę tak ze jego półdupek świecił xd siedzę sobie kasuje ludzi za wejście i znajoma do mnie: "Ty a wiesz ze ktos sie rucha w kiblu?" I wspólnie z ochrona wyjebka kto nie ruchal w kiblu, a koleżanka po chwili: "Ale oni ruchaja sie przy umywalkami" patrzymy a tam tylko półdupek męski przód tył przód tył a wszyscy patrzą xd ochroniarz podbiega łapie typa I NIE MOZE GO ODERWAĆ TAK SIĘ PRZYCZEPIŁ XD typ wyrzucony gdzieś #!$%@? a dziewczyna prawie nieprzytomna stoi i nie ogarnia xd a my wszyscy tylko skandujemy "EGZOTYCZNA PRZYGODA WAKACYJNA PRZYGODA" ja #!$%@? jak ona to przeżyje rano.
#logikarozowychpaskow #pracbaza
  • 192
@MagnitudeZero: Koleś został natychmiastowo usunięty od Niej i po prostu...Uciekł z klubu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ona była kwintesencją obrazku "kurde przypał" i w ciągu 10 sekund widziałem zmiany na twarzy idące od
szok i niedowierzanie-uświadomienie sobie, że własnie ja przyłapano jak uprawiała miłość cielesną z osobą której dobrze nie zna pochodzenia niepolskiego-Załamanie psychiczne bo wszyscy o tym wiedzą.
@zombiag: Ja piernicze jacy ci faceci święci i bez skazy. A te kobiety takie perfidne złe i lecą tylko na kasę. Ja nie wiem skąd tutaj taka nienawiść do kobiet. O tym kolesiu nikt nie napisze, że szmata, bo sobie poruchał, czy że gnojek bo wykorzystał sytuację. Kobiety naprawdę mają przerąbane, bo wychodzi na to, że kobieta nie może lubić seksu, nie może go uprawiać z nikim innym prócz swojego męża.
@Donk_von_Fisher: Dzięki! Nie spodziewałem się, że ktoś tworzy artystyczne wizje części moich przekonań (zresztą, w środowisku znajomych nie są to odosobnione przekonania, jak wierzę, nie bez przyczyny). Ubaw po pachy, aczkolwiek z pewnym wzdrygnięciem, bo to nie jest abstrakcyjna wizja artysty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zombiag: zazdro tutaj jest bo to portal dla ksenofobow. Jak moja kolezanka poleci sie lizac z turasem to jej sprawa kim ja jestem zeby jej partnera wybierac. Tak samo nie gadam zle jak kolezanka z nowo zapoznanym polakiem poleci w sline.
Odkrylesz ameryke ze czlonkowie spoleczenstwa definiuja swoja pozycje poprzez przynaleznosc do mniej lub bardziej formalnych grup. Jessica przbywajaca z Sebami bedzie karyna i na odwrot Janusz bedzie Seba.
@Ryshe: Panowie dajcie już spokój, idźcie na "damy" jak macie taki ból dupy. To nie jest najmniejsze problem pójść do łóżka z dziewczyną z innego kraju. Francuzki, Hiszpanki, Włoszki a nawet coś co zniszczy wasz prosty układ świata- Turczynki, itd itd. Dobrze Polki są dość łatwe, ale jak nie masz jakiegoś problemu ze sobą to nie ma problemu żeby je trochę bliżej zapoznać. Ale postawcie się na miejscu statystycznego Turka. Przed
@Internatka: gdyby mieli postępować tak jak mówisz to za każdym razem musieliby dzwonić po policję, bo jakaś głupia dziewczyna, która wypiła morze alkoholu i teraz nie kontaktuje daje dupy jakiemuś napaleńcowi w klubowym kiblu