Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski #mikrokoksy #fitnessboners #rozdajo #nebayhrozdaje

Mirki i Mirabelki
Kto chętny na test białka?

Za 2-3 tyg. dojdzie do mnie nowinka. Białko
Niestety w tej chwili tylko w smaku czekoladowym (w ofercie również wanilia)
Mógłbym wysłać 10 osobom. Za free. Wyjdą 3 porcje na łebka.
Koszta to jedynie przesyłka, bo na nią mnie nie stać xD. Może z opakowaniem zamknie się w ok. 8 złotych.

Każdy chętny daje +, Ale nie dla bajeru, a do losowania. Nie będę przewijał komentarzy i tak jest łatwiej.
Losowanie 7.06.2015 -

Jakieś pytania? Pisać.
  • 18
@Nebayh: ok, zmusiłeś mnie do doczytania - nie rozumiem po co tam jest 9 g cukrów, pewnie z ryżu(?). Widzę teraz, że temat jest zaadresowany na ulotce, że ma niski IG itd. Produkt może być OK, zwłaszcza dla vegan, ale ja za te 8 zł kupię 4 serki wiejskie Piątnica, 22 g białka 1,5 g cukrów w jednym. No chyba, że Ty rozdajesz 3 porcje x 30 servings, ale nie sądzę
@Nebayh: Tak jak napisał @rtone. Zastanawiam się, co to za cukier z niby niskim IG i po co go aż tyle? Plus sama jestem wielką zwolenniczką białka serwatkowego i nawet wydumana (bo nie znam badań potwierdzających jednoznacznie, że to taki dobry duet) mieszanka białka fasolowego i ryżowego mnie nie przekonuje.
Ale jak napisałam wyżej - czekam na recenzje, choć nie ukrywam, że chciałabym, żeby wypowiedział się ktoś kto do tego