Wpis z mikrobloga

Jaka sieć ma teraz najlepszą ofertę prepaid ? No ewentualnie abonament, ale wolałbym nie.

Aktualnie korzystam z #play 3w1 - jest na rynku coś lepszego w podobnej cenie ? (14 zł/mc - nielimitowane rozmowy do play, smsy do wszystkich, 1gb internetu, podliczając rozmowy mieszczę się w 20 zł/mc).

Zależy mi głównie na internecie i smsach. W sumie to jestem tylko ciekawy czy jest coś lepszego w podobnej cenie - jeśli tak to chętnie zmienię

#prepaid
  • 12
@F0rT3hW1n: #mobilevikings
Za 19 zł 2 GB nielimitowane SMS'y, nielimitowane rozmowy do play, 19 zł na rozmowy i smsy premium bądź dodatkowe dane co daje np. 100 min do innych sieci. Kasa na koncie ważna przez rok czasu. Niewykorzystane GB przechodzą na kolejny miesiąc.
W #virginmobile dane i minuty nie przechodzą na kolejny miesiąc
@F0rT3hW1n: formuła 4w1 w play na kartę.

- 2gb internetu
- nielimitowane smsy do wszystkich
- nielimitowane rozmowy do play
- minuta rozmowy do innych sieci i na stacjonarne za 9gr/min
- koszt 21zł/miesiąc
- niewykorzystany pakiet internetu przechodzi na następny miesiąc
@aro84: coś mi się z tymi GB nie zgadza, piszą że gratisy ważne 31 dni potem przepadają rozumiem że chodzi Ci o transfer z tych 19ziko?

EDIT:
MÓJ BŁĄD

Twój pozostały Internet i pakiet nielimitowanych SMSów (nie dotyczy doładowania za 10zł) zostaną przeniesione na następny okres (maks. 8GB internetu)

faktycznie fajna oferta :)
@F0rT3hW1n: 3w1 jest dobre, możesz włączyc pakiet 10za5 to zaoszczędzisz. albo przeskoczyc na pare miesiecy na 4w1, nabijesz net, a potem spowrotem na 3w1 lub nawet formułę sms i za 7zl/mes będziesz miał ten calutki net, smsy i darmo w play.
@F0rT3hW1n: play na kartę, raz na 3 miechy ładuj za 5 dych, wychodzace na 3 miechy sa, co miesiąc 9zł na internet 1gb Ci schodzi, a rozmowy i smsy sa za darmo do playa ;) najlepsza oopcja poki co :D