Wpis z mikrobloga

@Bruniasty: też stałem przed tym dylematem i stwierdziłem, że jak już kupować shimano/sidi/scott to tylko z przynajmniej jednym zapięciem na zatrzask, a wtedy cena idzie w górę. Więc dziś kupiłem te z lidla (mają rzepy, ale cena to rekompensuje) na wypróbowanie. Jednak jak już pisałem na mirko, te mtb są raczej mało przewiewne więc to na początek taka wada :)
Wybór należny do Ciebie! :D
  • Odpowiedz
@Bruniasty: Jako dodatkowe buty powinny się sprawdzić, są sztywniejsze nić najtansze btwiny za 169, zeszłoroczny rzut podobnych był dość wytrzymały i w sumie ok,
  • Odpowiedz
@Adammik: Igłą ze strzykawki podziurawiłem cholewkę nad palcami. Tylko ostrożnie żeby nie przebić wzmocnień.
Planuję ewentualnie dwa otwory na podeszwie dla lepszej wentylacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tullsta: @POSTER: @Adammik: @lubfarmaceute: Właśnie zastanawiam się czy wymieniać te niebiesko-czarne spd z ostatniej promocji na te aktualne, które są bardziej pod mtb i mają rzepy, chyba lepsze niż sznurówki?
Z tych poprzednich nie do końca jestem zadowolony, ale to normalne za tą cena, bo dawno tak tanich butów nie kupowałem.
Czy bloki w tych mtb też obcierają podczas chodzenia?
  • Odpowiedz
@atanor: w szosowych chodzisz na blokach. W mtb masz podeszwe z bieznikmiem abys mogl podejsc ppd gorke czy cos takiego i nie uwalic na maksa tego zaczepu.
Niech ktos mnie poprawi jak sie myle :)
  • Odpowiedz