Wpis z mikrobloga

Ludzie ludziska, mam info o wróbelku! :)

Dzięki @besiaczek wróbel z Jacka Sparrowa został przemianowany na Édith Piaf. Wygląda na samiczkę ;D

Maluch przeżył noc! Poczytałam całe możliwe info o przeżyciu pisklaków, zmieniłam podłoże na poszewkę od poduszki, taką cieplutką, maluch leży obok mokrej ściereczki i przykryty jest lekko wilgotnym ręcznikiem papierowym - żeby pod lampką nie wysechł. Ma NIEZIEMSKI apetyt! :) Wczoraj wieczorem dostał troszkę papu, w nocy o 3 i o 6 rano po raz kolejny Teraz o 9 nagrałam jej filmik jak je. Ogólnie dostaje odrobinkę jedzenia (wnętrzności z mącznika) co 3 godziny i tak planuję przez kilka dni ją karmić.

Mam mały problem - jestem BARDZO mocno uczulona na mącznika, a to dobre żarcie dla ptaszka. Niestety po rozrabianiu papki potarłam oko i od wczoraj mam napuchnięte tak, że nie mogę go otworzyć, wyglądam, jakby ktoś mi wpierdzielił ;DDD

W każdym razie - oto ona Edytka:

Filmik karmienia

#ptaki #zwierzaczki #pomocy #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)

@gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22 @Ranfun @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder @nietopies @Maupolina @Pio23 @avible @kamdz: @nat89
Khaleesi - Ludzie ludziska, mam info o wróbelku! :) 

Dzięki @besiaczek wróbel z Ja...
  • 81
@Mirabelkowa: jakie to miłe ;3

@Saute: ja w nocy wstawałam i sprawdzałam, czy to to żyje, wiec mi się całą noc cieszy ;D

@dozownik_celkowy: zrób zdjęcia, wrzuć w neta, opisz jak się nim opiekujesz. Kto wie, może ktoś się zainteresuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

@gleorn: spokojnie, ptasio na weekend zostaje w domu, po weekendzie dostanie swoje osobiste, cieplutkie miejsce w bastionie (na noc ze