Wpis z mikrobloga

@wonzki: A propo gorki.

Jak zdawalem egzamin, akurat byla wewnetrzna kontrola w WORDzie, wiec mnie pilnowal egzaminator a egzaminatora ktos z komisji xD, po sprawdzeniu swiatel itp, egzaminator mowi do mnie "prosze podjechac na gorke, zaraz dojde" na co ja nie skumalem, podjechalem, ciach zatrzymalem sie, ruszylem z recznego, elegancko gorke przejechalem, zawrocilem sie do egzaminatora ktory gadal jeszcze z typkeim z komisji i mowie do niego, no juz xD Na
@swinkapl: jasne jasne wiesz jak wychodzi mi jazda i wiesz ze nie powinno dawac mi sie uprawnien xD 3 razy prawie zdalem setny raz to pisze xD niestety nie radze sobie z kulminacja tego stresu i mam co mam, #!$%@? mma to na ze ktos napisze to co Ty bo gowno prawda ze ktos jak zdal za 3 razem jezdzi lepiej od tego co zdal za 8 xD wiecej wyjezdzonych godzin
@swinkapl: gowno prawda, pisalem wczesniej ze w pierwzzej szkole zostalem uczony przez dziadka instruktora ruszac samym sprzeglem i tam wszystko pieknie chodzilo nie to co na egzaminie, bledem moim bylo zapisanie sie tam ale no juz nic xD a pomysl sobie ze przez 3 #!$%@? razy na gorce myslalem ze samym sprzeglem rusze xD i jeszcze instruktor do mnie ze na egzaminie to mi sie pewnie noga trzesie i to dlatego
@trzebabylozostacprogramisto: wiadomo na Mirko same wygrywy zarabiaja po 15k na reke wyjezdzaja na super wakacje i ich zycie takie ulozone xD jestem ciekaw ilu z nich co napisalo ze nie powinienem dostac uprawnien szykuje sie na hutro na lekcje w gimbnazjum xD dzieki za slowa otuchy i na prawde popieram Twoje slowa,
Na temat stresu tez juz zaczynam pracowac i wybieram sie do psychologa juz na druga wizute bo jest to
@kregoslupdiabla: koles oblewa 8 razy na gorce 2 lata temu po czym wyjezdza na kolejny egzamin, przejezdza 56 minut na ostatnim skrzyzowaniu ma inna interpretacje z egzaminatorem o hamowaniu pojazdu ktory jeszcze nie na nie wjechal i nie zdaje dalej nie powinien jezdzic xD mam gdzies w to co o mnie piszecie madre glowy ciekawe czy Wam w zyciu wszystko ladnie pieknie wychodzi xD
POWINIENEM NAGRAC SLOWA EGZAMINATORA DZISIAJ
" Swietnie Pan jezdzi ale prosilbym troche ostrozniej, mial Pan ten egzamin zdany gdyby nie niezachowanie pelnej ostroznosci, a to ze Pan tyle razy nie zdal nie powinno Pana zniechecac bo jest Pan juz bardzo bardzo blisko wystarczy wylaczyc stres calkowicie bo przyznam ze mialem wrazenie jakby kipilo Z pana tym stresem na caly samochod" xF
@trzebabylozostacprogramisto: chodzi im o to ze 4x a dwa podejscia, stary ja nie wiedzialem co robie zle na jazdavh szlo dobrze samym sprzeglem i czulem jak auto idzie ale teraz juz wszystko wiem i egzamin bede mial zdany czy to w przyszlym tygodniu czy za pol roku :)