Wpis z mikrobloga

  • 36
7 raz nie zdany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4 razy na gorce, 3 razy prawie zdalem xD stres stres stres:D jest tu jakis podobny przegryw :D?
#prawojazdy
Dajcie kilka plusow na pocieszenie i zeby sie jutro zapisac na kolejny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 96
  • Odpowiedz
@wonzki: Znam Twój ból. Ja po 3 podejściach (dwa razy wymusiłem, a za trzecim zjechałem z górki) i 6 latach od tego wydarzenia boję się iść na egzamin praktyczny. Alergia na WORD po prostu, ale muszę się w końcu przełamać.

Na pokrzepienie felieton Mes'a (#tentypmes) sprzed kilku lat:
http://www.t-mobile-music.pl/opinie/felietony/ten-typ-mes-jak-nie-zostalem-kierowca,8280.html

...zaś niedawno:
https://www.facebook.com/mestentyp/photos/a.147128445346650.29017.112075802185248/883305791728908/?type=1

Jest dla nas nadzieja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
potrafisz ruszać ale nie wiedziałeś, że trzeba do tego gazu użyć?

@Ratll: po prostu zapomniał trzymać piętę na podłodze.

Cokolwiek to oznacza :/
  • Odpowiedz
Jak można olac na górce? Kto się uczy jeździć?wez poproś niech Ci kasę oddadzą. BTW zdałem za pierwszym :-)
  • Odpowiedz
@wonzki: Zrób sobie przerwę kilka miesięcy i dokup lekcje z innym instruktorem. A przed egzaminem jakaś melisa. Ja zdałam dopiero za 5, plac spokojnie, ale robiłam głupie błędy na mieście przez stres. Za 5 razem powiedziałam sobie, że #!$%@?, jak nie zdam to olewam to na jakiś rok, byłam wyluzowana, ale skupiona i poszło.
  • Odpowiedz
@wonzki: jeśli nie zdajesz prawka 7 razy, to go więcej nie zdawaj... Nawet jak uda Ci się zdać za 11 razem to nie znaczy, że będziesz umiał jeździć. Wyjedziesz na ulicę i bedziesz tylko niebezpieczeństwem dla innych i siebie. Po prostu nie każdy się do tego nadaje i tyle. Poza tym rozumiem zepsuć coś na mieście, ale #!$%@? 4 razy na górce? A łuk jak robisz? Na zasadzie: "za trzecim słupkiem
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Można. Ja oblałem dwa razy za światła, raz rękaw, raz górka i 2 razy na mieście. Pewnie bym do twojej elity nie mógł należeć ale na szczęście nie Ty wydajesz prawo jazdy. Prowadzę drugi rok i mam czyste konto.
  • Odpowiedz