Wpis z mikrobloga

  • 36
7 raz nie zdany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4 razy na gorce, 3 razy prawie zdalem xD stres stres stres:D jest tu jakis podobny przegryw :D?
#prawojazdy
Dajcie kilka plusow na pocieszenie i zeby sie jutro zapisac na kolejny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 96
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Felonious_Gru: jakbys sie uczyl w szkole ze na samym sprzegle auto pojdzie i uwierzyl staremu dziadowi ze tylko sprzeglem ruszasz to nie wiem czy tez bys tak pisal xd ale to nic, czuje sie jak gowno ale zdam teraz krotki stres i coraz mniejszy, egzaminator powiedzial ze zabawniej to w trumnie jest xD ale ze wszystko ladnie pieknie ale noezastosowalem sie do znaku bo #!$%@? mi sie ze tylko Ci z
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TheNaturator: stres przed samym egzaminem tylko, jezdze juz sam bo auto stoi i by sie psulo wiem ze zle robie no ale co poradzic xd i teraz mialem stresa bo zmiana ze skody na hyundaia i cykalem sie go xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Felonious_Gru: pomysl ze nie przejechalem gorki glownie ze stresu bo mi noga latala jak #!$%@? a ta druga proba to juz w ogole kulminacja stresu xD i zapomnialem trzymac piete na podlodze xd daj spokoj jestem przegrtw ale obiecalem sobir ze zdam w tym roku xd
  • Odpowiedz
@wonzki:
1. dodajesz gazu żeby było ze 2000 obrotów (jak wyje to egzaminator potem krzywo patrzy)
2. popuszczasz sprzęgło aż poczujesz, że dupa siada
3. nie zmieniając pozycji nóg puszczasz ręczny i samo wjedzie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Felonious_Gru: wiem wiem cumplu teeraz mi pieknie idzie xD wszystko byloby w porzadku gdybym pomyslal o jadacych z przodu rowniez bo mieli pierwszenstwo a nie tylko tych po prawej xD moja wina moja ale za to bede jeszcze lepszym kierowca haha xd
  • Odpowiedz