Wpis z mikrobloga

@Ratll: ruszyc samym sprzeglem tez sie da ale zeby na gorce ruszyc to na samym to trzeba dobrego skilla xD a na kursie 4 lata temu mowili ze przeciez wszystko dobrze ale zapomnirli o gazie powiedziec xd
@wonzki: Mi też noga latała jak żyrandol w domu strachów a pietę dodatkowo miałem w powietrzu, bo tak mi było zwyczajnie wygodniej na kursie (powiedzieli, że tak mi idzie dobrze, więc się nie czepiają skoro sobie radze) i wystartowałem bez żadnego problemu xD

Zdałem za drugim, za 1 uwaliłem na łuku bo najpierw za wcześnie się zatrzymałem a na 2 podejściu o jeden 'ząbek' za mało puściłem ręczny a ze stresu
@wonzki: spokojnie zdasz, ja zdałem za 9 razem, w tym 3 razy na górce. Ale dzięki temu nauczyłem się panować nad stresem, kij tam w hajs xd. Potem maturę napisałem bez żadnego stresu i dobrze mi poszło. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Głowa do góry cumplu!
@SebusPL: stary matura dawno za mna, egxamin zawodowy za mna, w tym roku mam licencjat i nie stresuje sie tak jak na egzamin na prawko xD robote tez mam b. Dobra i nie narzekam i sam ja sobie zalatwilem w dodatku przeszedlem juz swoje w zyciu i nie jeden stres jest mi obcy za na egzamin sie wylaczam nie wiem #!$%@? dlaczego :( jezdze prywatnym samo hidem i wszystko gra :(