Wpis z mikrobloga

@Nizki: przeciez nie wyglada jakos niemozliwie. watchdogs na modach i gta v wygladaja tak samo a to nawet nie sa gry wyscigowe i wyszly tez na stare konsole. a drivecluba nie widziales?
@franaa: tak ramy. prosze cie. pamietam te lamenty jak podali ze dying light i max payne 3 niby wymagaja 16 gb. albo ze wiedzmin 3 tez nie pojdzie na 8. okazuje sie ze ty gry biora mniej niz
@Nizki: haha o #!$%@?, ja byłem pewien, że to prerender i nigdzie tego nie napiszą (nie czytałem tych napisów), a tu takie dowcipy ich się trzymają :D :D :D
@SmugglerFan: uwierzę jak zobaczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z ciekawości: na czym jest odpalone GTA V z tego screenshota?
No i jeżeli nowy NFS będzie miał zamknięte trasy jak Driveclub to może uda im się ta sztuka.
@plnk: nie wiem, ale takie odbicia to sa nawet na xbonie, moze tylko troche gorsze. pamietaj ze samo tworzenie tylko na nowe platformy, bez potrzeby zmieszczenia sie w 512 mb ramu starych konsol tez da lepsza grafike. do tego w gta miales przechodniow, budynki do ktorych mogles wejsc, masa innych rzeczy ktorych raczej w nfsie zabraknie, co tez da wiecej mocy na sama grafike. jak dla mnie ta grafika z trailera
SmugglerFan - @plnk: nie wiem, ale takie odbicia to sa nawet na xbonie, moze tylko tr...

źródło: comment_XjXLjTt9yVQtamZdkEHXJkICa4MtguzO.jpg

Pobierz