Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirkówny właśnie złapałem kontakt do "dystrybutora" ostrych papryk. W swoim asortymencie mają do wyboru nawet CAROLINA REAPER!!! (2 200 000 SHU) (najostrzejsza papryka na świecie).
Poza tym dostępne też są Bhut Jolokia (ok. 800 000 - 1 000 000 SHU), 7 pot (ok 1 000 000 SHU), i nawet Trinidad Scorpion Butch T. (1 500 000 SHU).

Owoce będą mógł zakupić dopiero koło września, ALE już teraz mogę zakupić suszone! ()

Moi drodzy, szykują się sosy palące bardziej niż ostatni krąg piekieł (òóˇ)

Oczywiście przepisy i relacje będą pojawiały się pod #goomowesosy

#chili #chilihead #papryczki
@rolnik_z_klimontowa: @Linden: @Dr_Snaut: @piotras-85: @basssiok: @Marcinowy: @Adass: @danoxide: @Saute: @TOTYLKO_JA: @empeash: @Jutraniema: @rozowy_dzban: @ninetyeight: @jestem-tu: @Patt_: @WujekOprawca: @Rain_: @PROstak: @jednakwiecejniz14sekund: @Revital: @eragonn14: @Kaczorra: @npsr: @TheFuckingRoses: @yeloneck: @maxpawkas: @gozergozer: @ami1410: @angeldelamuerte: @gozergozer: @leworwel: @Ipsy: @JednookiTaboret: @mexi: @jkbck: @StandbyOn: @Zmiotek: @voswetchAi: @CzczeSzatana:
goomowy - Mireczki i Mirkówny właśnie złapałem kontakt do "dystrybutora" ostrych papr...

źródło: comment_7LCOCrFNUDTEq0zrPGBpLrLoHDCSwFST.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
Proponuję, żebyś zakupił(albo skonstruował, bo może takich nie ma) kibel, który w momencie gdy się na niego siada - w okolice dziurwy zaczyna sikać kurtyną wodną. Może się przydać.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@goomowy: A czytałem ostatnio o Carolina Reaper (myślałem nawet nad zakupem nasionek). Przecież spożycie jakiegokolwiek wyrobu z tej papryki (nie mówiąc o samym jej spożyciu) spowoduje w układzie trawiennym mały armagedon.
Już mogę zaproponować nazwę sosu - "Doomsday" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz