Wpis z mikrobloga

#rozowepaski I #niebieskiepaski

Niby tyle sie mowi, ze facet do seksu potrzebuje tylko miejsca, w przeciwienstwie do kobiety, ktora potrzebuje rozmowy, czulosci, uczucia itd...

Czuje sie w pelni facetem I za cholere nie satysfakcjonuje mnie seks dla samego seksu, wrecz oczekuje tego, czego owa stereotypowa kobieta - rozmowy, ktora mnie wciagnie, uczucia, ogolnie doswiadczania znacznie wyzszych uczuc niz tylko fizycznej satysfakcjI. Znam natomiast mase kobiet, ktore szukaja dobrego seksu, nie zaglebiajac sie w istotniejsze kwestie. Ze strony moich przyjaciol (facetow) czesto slysze ze potrzebuja, chca I szukaja czegos wiecej.

Czuje, ze ktos mnie zrobil w bambuko z tymi stereotypowymi portretami naszych plci, ktore - przynajmniej w swiecie, ktory mnie otacza - sa inne.
A wierzylem w to jak dzieciak przez dlugi czas.

Co myslicie?

#seks
  • 27
@hazadSK: świat, ktory Cie otacza, zrobił Cie w bambuko, jak idziesz na koncert to idziesz by posłuchać artysty ? Czy supportu, ktory zagra przed artysta ? Nie mowię ze support jest zły, ale kupuje bilet by posłuchać artysty a nie supportu
@hazadSK: mierzysz stereotyp w tej chwili względem swojej osoby, ja mam inaczej, nie potrzebuje tego wszystkiego bo mam nadmiar testosteronu, u Ciebie moze byc to np. Praca za biurkiem. Wbij cumplu przez miesiąc na siłkę, lub idź do lasu i zetnij kilka drzew siekierą, a wszystko wróci do normy, jedyne czego bedziesz potrzebował, to spuścić z krzyża :-)
@happyloverboy: I widzisz - tu pojawia sie problem. :) Bo nosic to mnie nosi I z mila checia "zrzucam napiecie" jednak mam na mysli kwestie, ktorej nie zaznaczylem - kwestie tego, czy priorytetywym jest spuszczenie z krzyza I rozmowa plus cos ciekawego, czy samo spuszczenie z krzyza bez otoczki :)

Testosteronu ostatnio to az za duzo.
@hazadSK: kobiety są stworzone do przenoszenia życia i aby osiągać orgazm muszą się go nauczyć, czyli u nich orgazm zaczyna się w mózgu i kończy w kroczu.
My jesteśmy stworzeni, aby poprzez stymulację kończyć stosunek ejakulacją bez względu na wszystko. U nas orgazm jest czymś naturalnym, a u kobiet to wytwór wyobraźni.

To Twoje odchylenie nie jest niczym dziwnym. Po prostu musisz dorosnąć.
@hazadSK: Ja mam tylko tak, ze po przypadkowym kotłowaniu lubię pójść spać na łyżeczkę i się przytulać xD A do gadania mam znajomych i mirko xD
Myślę, że to zależy jaką strategię obieramy - krótkoterminową czy długoterminową. W przypadku krótkoterminowej obie płcie potrzebują jedynie miejsca, bo nie wiążą z daną osobą swojej przyszłości. Nie oszukujmy się, jeśli chcemy się tylko rozładować, to nie jest ważne, czy druga osoba jest inteligentna i czy mamy wspólne tematy, ale jeśli chcemy budować z nią dłuższy związek to tutaj będzie to już miało znaczenie.