Wpis z mikrobloga

#rozowepaski I #niebieskiepaski

Niby tyle sie mowi, ze facet do seksu potrzebuje tylko miejsca, w przeciwienstwie do kobiety, ktora potrzebuje rozmowy, czulosci, uczucia itd...

Czuje sie w pelni facetem I za cholere nie satysfakcjonuje mnie seks dla samego seksu, wrecz oczekuje tego, czego owa stereotypowa kobieta - rozmowy, ktora mnie wciagnie, uczucia, ogolnie doswiadczania znacznie wyzszych uczuc niz tylko fizycznej satysfakcjI. Znam natomiast mase kobiet, ktore szukaja dobrego seksu, nie zaglebiajac sie w istotniejsze kwestie. Ze strony moich przyjaciol (facetow) czesto slysze ze potrzebuja, chca I szukaja czegos wiecej.

Czuje, ze ktos mnie zrobil w bambuko z tymi stereotypowymi portretami naszych plci, ktore - przynajmniej w swiecie, ktory mnie otacza - sa inne.
A wierzylem w to jak dzieciak przez dlugi czas.

Co myslicie?

#seks
  • 27
@subiektywnaPL: W moim przypadku, nawet obejmujac strategie "krotkoterminowa" chce spedzic te chwile z kobieta, ktora chociazby rozumie na poziomie intelektualnym sytuacje ktora ma miejsce, potrafiac sie w niej odnalezc, niekoniecznie tylko wypinajac tylek. Nie mowie tu o zwiazkach, bo to inna sprawa. W zwiazku znamy druga osobe i seks staje sie tylko kontaktem fizycznym w wielu wypadkach, chocby z racji swiadomosci, ze wiemy z kim to robimy, wiemy bardzo duzo.

Mowie
@hazadSK: Czemu zawsze musi być czarne lub białe? Są kobiety, dla których sex jest równoznaczny z miłością, czułością itd., a są kobiety,które lubią "szybkie numerki" w toalecie na dyskotece. Tak samo są faceci, którzy potrzebują miłości, ciepła i czułości,a niektórzy lubią poruchać na mieście lub w burdelu..