Wpis z mikrobloga

@aloalo83: Śmieszą mnie tacy co sobie robią jaja z Polski i wyborów. Naprawdę chce wam sie pisać takie coś? Może lepiej wcale nie głosować niż marnować czas na dziecinne zabawy przedszkolaka.
  • Odpowiedz
Nie słuchaj tych pajaców. Dobrze zrobiłeś, choć dopisek mogłeś sobie darować.
Oddanie nieważnego głosu w I turze byłoby głupotą, gdy jest 11 kandydatów, któzy pokrywają praktycznie każdy wariant. Oddanie głosu nieważnego, gdy zostało dwóch tak samo złych kandydató nie jest złe. Pokazuje nasz sprzeciw i jest bardziej wartościowe niż zostanie w domu. Wyrażamy swoje zdanie.
Może zagłosuję na Dudę w niedzielę, ale na razie ja również oddaję głos nieważny, bo mnie
  • Odpowiedz
Super, zmarnowałeś tylko czas ludzi liczących głosy.


@Neaopoliti: Puknij się w łeb. Dostają kasę i głosy liczyć mają, jak nie pasuje - w---------ć. Z takim podejściem to mogliby mieć focha do każdego, kto przyjdzie głosować :-). Dostając się do Komisji (co nie jest łątwe w mniejszych miastach) trzeba być gotowym i na teoretyczną 100% frekwencję...
Weź się ogarnij.
  • Odpowiedz
le pracę komisji szanuj


@tomekwl3: NAstępny co p------i o "pracy komisji". Mają z---------ć za te 150 cebulionów. To nie Hameryka, gdzie cię wylosują na ławnika i masz problem. Oni się świadomie zapisali (co nie jest łatwe jak mówiłem w mniejszych miastach) i muszą być gotowi na teoretycznie:
100% frekwencję
ponowne z------e systemu komputerowego
Nie pasuje? Nie zapisywać się do Komisji. Proste.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Gdyby cały świat był z ludzi takich jak Ty to nic byśmy nie osiągnęli. A tłumaczenie, że drugi dostaje kase nie jest nawet dziecinne, bo widać, że nie szanujesz pracy innych osób.

A co jak nasram na klatce ? Przecież sprzątaczki dostają kase za sprzątanie, nie ?
  • Odpowiedz
@vivo: nie zrobiłem tego aby pochwalić się w internecie, zrobiłem to ze względów wcześniej wymienionych. A gównoburza w internecie? Chcę w ten sposób zachęcić ludzi do rozmowy, ciężko to pojąć? Nie wszyscy są gimbazjalistami którzy muszą udowadniać wszystkim jacy są wspaniali. I jak widzę znalazło się na mirko kilka osób które rozumieją że lepiej oddać głos nieważny, niż pozwolić by inni wybierali za ciebie.
Ale ty tego nie zrozumiesz, bo
  • Odpowiedz
A co jak nasram na klatce ?


@Neaopoliti: 50% społeczeństwa ma w------e, bo nie poszło do lokali wyborczych. Ktoś ich musiał na listy wyborcze wciągnąć, potencjalnie przygotować dla nich lokal i kartę do głosowania. Zgodnie z twoim tokiem rozumowania, połowa wyborców zrobiła śmierdzącą kupę na klatce...
  • Odpowiedz
Gdyby cały świat był z ludzi takich jak Ty to nic byśmy nie osiągnęli. A tłumaczenie, że drugi dostaje kase nie jest nawet dziecinne, bo widać, że nie szanujesz pracy innych osób.

A co jak nasram na klatce ? Przecież sprzątaczki dostają kase za sprzątanie, nie ?


@Neaopoliti: Proszę, powiedz, że żartujesz, bo robisz z siebie debila. Ja nie szanuję ludzkiej pracy? Szanują ją na każdym kroku, robiąc nawet rzeczy nipopularne na wypoku, typu nie korzystam z kasy samoobsługowej gdy mam czas poczekać, bo nie chcę zabierać innym pracy... Postawa tutaj wyśmiewana :-).

Powtórzę i przeczytaj powoli. Ich nikt do tej komisji nie wylosował, poszli tam dobrowolnie, z nadania danego komitetu. Oni tam są od liczenia głosów, jak już sam dobrowolnie użyłeś gównianej metafory, jak d--a od srania. To nie jest ich praca, podobno robią to dla idei jako przedstawiciele
  • Odpowiedz
@aloalo83: To nie ma znaczenia. Miałeś oddać głos tajnie, a nie chwalić się swoją kartą wyborczą - niezależnie od tego czy będziesz z nią biegać po ulicy czy wrzucać pod pseudonimem do Internetu.
Nie pozostaje mi nic innego jak podpisać się pod komentarzem @adiqoo.
  • Odpowiedz